Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Статистика довела - “ангели-охоронці” рятують людей від катастроф

Невідоме 10843 перегляди

Опубліковано - 23.06.2011 09:39 | Всі новини | Версія для друку

Стівен Кінг запропонував майже матеріалістичну гіпотезу. Мовляв, часом у людей прокидається “система підсвідомої сигналізації”.
Стівен Кінг запропонував майже матеріалістичну гіпотезу. Мовляв, часом у людей прокидається “система підсвідомої сигналізації”.
У всіх без винятку катастрофах обов’язково знаходяться люди, що уникли біди.

Так і у випадку з Ту-134, що розбився під Петрозаводськом 21 червня, - кілька провідних програмістів великої місцевої компанії повинні були летіти нещасливим рейсом у відпустку, але не полетіли - в останній момент не вийшло стикування рейсів.

Валерій Ісаков, кандидат механіко-математичних наук і очільник невеликої групи дослідників аномальних явищ повідомив "Комсомольській правді", що існує статистична аномалія, яку можна інтерпретувати різними способами, в тому числі, з точки зору релігії.

Ще в 1958 році американський соціолог Джеймс Стаунтон проаналізував понад 200 залізничних аварій за попередні 30 років. Виявилося, що поїзди, які закінчили свій шлях трагічно, в середньому були заповнені на 61% від максимально можливої кількості пасажирів. У той час як в благополучні поїздки відправлялися не менше 76%. Ось ці 15% і дають привід підозрювати існування вищих сил.

Російські математики скористалися також даними знаменитого американського письменника-містика Стівена Кінга, який звернув увагу на авіакатастрофи. Після однієї з авіакатастроф на маршруті Денвер - Бостон (США) Кінг зателефонував в авіакомпанію, і йому повідомили, що 16 чоловік не полетіли смертельним рейсом - здали квитки. Ще троє запізнилися. Звичайно ж, за статистикою, від подорожей відмовлялися не більше 10 чоловік, а ті, що запізнилися, - і зовсім рідкість.

За західною статистикою, якою скористалися російські вчені, за останні 20 років від рейсів, що закінчилися катастрофами, відмовлялися на 18% більше пасажирів, ніж від благополучних.

Сам Кінг запропонував майже матеріалістичну гіпотезу. Мовляв, часом у людей прокидається “система підсвідомої сигналізації”. Та, яка спочатку була добре розвинена у наших далеких предків і не дозволяла потрапляти в лабети шаблезубих тигрів, а потім зачахла за непотрібністю. Залишки цієї системи іноді проявляються у вигляді інтуїції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.