Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Більшість українців прагнуть в ЄС

Громадська думка 8159 переглядів

Опубліковано - 21.08.2013 16:34 | Всі новини | Версія для друку

Більшість українців прагнуть в ЄС
Більшість українців прагнуть в ЄС
Фонд Демократичні ініціативи провів соцдослідження, результати якого говорять про те, що прихильників вступу України у Європейський Союз більше, ніж тих, хто виступає за приєднання до Митного Союзу.

Зокрема, вступ у ЄС підтримують 41,7% опитаних, а 31% - виступають за приєднання до Митного Союзу Росії, Білорусі і Казахстану.

Коментуючи результати опитування, директор фонду Ірина Бекешкіна зазначила, що в Україні досить стабільно, з кінця 2011 року, переважають прихильники інтеграції в ЄС.

Соціолог зазначила, що до 2012 року переважав східний вектор зовнішньополітичної орієнтації українців. За словами Бекешкіної, в грудні 2009 року 30% українців віддали перевагу вступу в ЄС, а 49% - в Єдиний економічний простір з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Крім того, як з’ясувалося, зростає кількість громадян, які побували в західних країнах (ЄС, США, Канада). У 2009 році таких було 14,3%, а цього року - 20,6%. Водночас у країнах СНД за роки незалежності побували 40% громадян України.

Згідно з результатами опитування, лише третина українців вважають себе європейцями. Втім, зазначила Бекешкіна, в 2009 році вважали себе європейцями 25% українців.

Опитування проводилося з 18 по 24 липня, було опитано 2 011 респондентів, старших за 18 років, у всіх областях України, теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.