Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Столичний автодор так і не відремонтував доріг до осені

Регіональні новини Регіон: м.Київ 8066 переглядів

Опубліковано - 11.09.2013 17:09 | Всі новини | Версія для друку

Столичний автодор так і не відремонтував доріг до осені
Столичний автодор так і не відремонтував доріг до осені
Місто просить ще 30 млн гривень у Кабміну, щоб впоратися із ямами.

Про це пишуть "Вести".

За літо встигли відремонтувати трохи більше половини обіцяних доріг, а ті, що зробили, вже розвалюються. У мерії кажуть: якщо зараз нічого не зробити, то весняні вибоїни в цьому році здадуться ще квіточками.

Доведеться переробляти

Столичні таксисти вже скаржаться на дороги. «Пройшли сильні дощі, і ці свіжі латки сповзли разом із водою. Навіть на бульварі Шевченка повно дірок, я вже не кажу про спальні райони», - обурюється таксист Микола Івченко. У «Київавтодорі» про проблему знають. «У нас гроші є тільки на капітальний ремонт, коли повністю міняємо покриття - на це дали 133 млн грн. Це 22 об’єкти, де зруйновано 40 % покриття. З них зробили 14, з рештою ще працюємо», - розповів головний інженер корпорації Микола Мельниченко.

А ось на поточний та середній ремонт (заливка ям і тріщин) грошей, за його словами, немає. Хоча ще навесні дорожники клялися, що відремонтують все, що тільки можна.

«Обіцянки «Київавтодору» виконані на 60-70%. Поточний ремонт зробили не до кінця. Весняні ями ліквідували, але після нашої перевірки стало зрозуміло, що їх потрібно закріплювати. Інакше восени залатані дороги знову зруйнуються. У першу чергу рятувати ситуацію потрібно на шести основних в’їздах до Києва. Якщо перед столицею дороги ще нормальні, то ближче до центру - все в тріщинах. Наприклад, Кільцева дорога (після з’їзду з житомирського напрямку), кілька ділянок в районі Героїв Дніпра. Працювати будемо тільки в нічний час, щоб не заважати руху», - розповів заступник голови КМДА Михайло Костюк.

Знову ж доведеться шукати гроші. Адміністрація попросила Кабмін виділити хоча б 30 млн грн. «Ми сподіваємося, що транш буде. Адже ще сіль потрібно купити, підготувати техніку, запастися шинами і паливом. Підготовка до зими обійдеться в 100 млн», - говорить Костюк.

Проспект Перемоги зробили

Зате вчора майже закінчили першу чергу масштабної реконструкції проспекту Перемоги - ділянка від метро «Святошин » до межі Києва. Там зараз наводять розмітку, розмічають смугу для пасажирського транспорту і роблять велосипедні доріжки. На вихідних, 14-15 вересня, ще будуть доробляти міст над проспектом Палладіна - його поки частково перекрито, через що утворюються пробки.

Але проблеми на цьому напрямку для водіїв не закінчаться: вчора приступили до другої черги - від «Святошина» до шляхопроводу на вул. Щербакова, біля метро «Нивки». Тут демонтували стрічку відбійника і будуть укладати асфальтобетон. Три шляхопроводи - два на «Святошин» (через залізницю і автомобільну) і на Щербакова - відкладуть до кращих часів. «Їх не можна зараз робити - цей процес пов’язаний з бетоном, йому потрібно мінімум п’ять діб постояти, щоб він схопився і набрав міцності, а асфальтом відразу можна їхати», - сказав Мельниченко. У водіїв знову тимчасово заберуть дві смуги. Гроші на проспект Перемоги є.

Могло бути гірше

Експерт з перевезень Богдан Аганін вважає, що «Київавтодор» більш-менш впорався із завданням.

«Багато часу працівники «Київавтодору» займалися латанням дірок і провалів. Хоча, враховуючи яскраво виражене невдоволення їх діяльністю київських водіїв (наклейки на машинах, гасла в соціальних мережах та інше) на початку року, навіть і цей результат можна вважати позитивним. Більш-менш зробили Верхній і Нижній Вали. Повітрофлотський - ні, Окружну - частково, Венеціанський міст - повністю», - говорить він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.