Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна започаткувала вітчизняне вертолітобудування

Економіка 6433 перегляди

Опубліковано - 16.04.2018 18:48 | Всі новини | Версія для друку

Україна започаткувала вітчизняне вертолітобудування
Україна започаткувала вітчизняне вертолітобудування
Запуск першого вітчизняного гелікоптера відбувся у Запорожжі на майданчику АТ “Мотор Січ”.

Як повідомляє з місця події кореспондент Укрінформу, в заході взяли участь почесний президент, генеральний авіаконструктор АТ "Мотор Січ" В’ячеслав Богуслаєв, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, голова обласної ради Григорій Самардак та заступник голови обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко.

"Ми йшли до цього 10 років. І сьогодні здійснимо перший політ. Сертифікація триватиме цілий рік. Ми подали заявку у дві організації: національний сертифікаційний центр авіаційної адміністрації України і міжнародний сертифікаційний комітет", - прокоментував Богуслаєв.

Він також зазначив, що нещодавно запорізьке підприємство "Мотор Січ" отримало сертифікат на право експлуатації вертодрому, який сьогодні був переданий підприємству.

Легковий багатоцільовий гвинтокрил МСБ-2 - "Надія" - це модернізована версія Мі-2.

"Паливний бак перенесений з салону — це міжнародні вимоги. Пасажирські сидіння більш зручні, збільшена дальність польоту, є мрія встановити автопілот. Сьогодняшній політ довів, що у цієї машини є життя", - зазначив льтчик-випробувач Андрій Федоров.

Гвинтокрил на 70% побудований з композитного матеріалу, що робить його більш легким.

Максимальна висота, на якій гвинтокрил може здійснювати польоти, становить 5 тисяч кілометрів, дальність польоту - 720 кілометрів.

"Надiя" призначена для патрулювання доріг, моніторингу трубопроводів і газопроводів, для використання підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій, санавіації, Держприкордонслужби і для інших оборонних цілей.

Випуск гвинтокрилів підприємство планує розпачати вже у цьому році.


Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.