Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Пентагоні розповіли, як допомога США у стримуванні біозагроз тепер стала в нагоді Україні для подолання COVID-19

Світ навколо нас 2700 переглядів

Опубліковано - 3.06.2020 08:27 | Всі новини | Версія для друку

У Пентагоні розповіли, як допомога США у стримуванні біозагроз тепер стала в нагоді Україні для подолання COVID-19
У Пентагоні розповіли, як допомога США у стримуванні біозагроз тепер стала в нагоді Україні для подолання COVID-19
Пентагон підтримав запит на надання допомоги США 13 країнам на суму 2,9 мльйона доларів.

Про це повідомив заступник помічника міністра оборони США Девід Лессетер, йдеться на сайті відомства.

Гроші буде виділено в рамках програми з допомоги у стримуванні поширення біологічної зброї, що діє з 2004 року. Лабораторії, які раніше допомагав створювати проект із зменшення загрози при американському Пентагоні, тепер відіграють особливо важливу роль у стримуванні COVID-19, наголосив Лессетер.

«Країни-партнери тепер використовують ці можливості, розбудовані за більш ніж 15 років у своїх зусиллях зі стримування COVID-19», - йдеться в заяві Пентагону.

В якості прикладу таких зусиль у Пентагоні навели діяльність Українського Центру громадського здоров‘я, яке надає дані про спалах епідемії та правила безпечного та ефективного діагностування COVID-19.

Ще один приклад успішної спивпраці з країнами регіону у подоланні COVID-19, заявляють Пентагоні, є американська підтримка мереж регіонального біоспостереження, метою яких є координовано реагувати на спалахи вірусу, зокрема поширення COVID-19.

Наприклад, в рамках мережі Біоспостереження на Шовковому шляху (BNSR), об‘єднуються вчені з України, Вірменії, Азербайджану, Болгарії та Грузії, щоб ділитись досягненнями у сфері інформування, діагностики епідемій.

«Завдяки роботі, яку ми робимо, з цими країнами, члени BNSR діляться один з іншим даними стосовно спалахів COVID-19, діагностики та інформування», - заявив Роберт Поуп, директор програми в Агенції США зі зменшення загроз.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.