Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МВФ оцінив податкову політику України

Економіка 1989 переглядів

Опубліковано - 24.11.2020 12:03 | Всі новини | Версія для друку

МВФ оцінив податкову політику України
МВФ оцінив податкову політику України
Міжнародний валютний фонд вважає двоякою нинішню податкову політику України, яка хоч і була суттєво модернізована впродовж останніх років, однак потребує правильного вдосконалення за рахунок запровадження ефективних інструментів.

Про це йдеться в офіційному повідомленні МВФ, оприлюдненому в понеділок.

«Податкова політика в Україні ведеться відразу по двох напрямах. З одного боку, за ці роки була проведена значна робота щодо поступового вдосконалення та оновлення податкової системи. З іншого, ставляться під сумнів основні положення існуючої системи»,- зауважили у Фонді.

У МВФ відзначають, що в Україні були спрямовані «серйозні зусилля» на модернізацію міжнародних аспектів податку на прибуток, а також наближення до стандартів ОЕСР (Організації економічної співпраці та розвитку). Однак деякі кола в Україні «наполегливо прагнуть скасувати податок на прибуток корпорацій», наголошують у МВФ.

Як пояснюють у Фонді, основна ідея цих пропозицій полягає в тому, щоби ввести податок на виведений капітал. «У попередніх звітах Департамент з фіскальних питань МВФ виступав проти прийняття податку на виведений капітал, бо це призвело би до значних втрат доходу», - зазначається в документі.

Натомість зазначається, що нещодавно в Україні була прийнята прискорена амортизація інвестицій у основний капітал, що є «більш адресним податковим стимулом», який має дати очікувані результати.

Крім того, позитивним для податкової політики називається Програма добровільного розкриття інформації (VDP). Вона має дозволити платникам податків за певну суму врегулювати фінансові й фізичні активи, за які не сплачувались податки на прибуток.

«Це сприятиме збільшенню податкової бази в майбутньому, оскільки доходи, отримані від цих активів, стануть видимими для Державної податкової служби», - зауважили у Фонді.

Аналіз, висновки та рекомендації МВФ були складені за підсумками роботи місії технічної підтримки Фонду для України, яка працювала в липні цього року з офіційним Києвом в режимі відеоконференції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.