Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Війна у Грузії. Російські снайпери полюють за журналістами, мародерство окупантів триває

Новини Сакартвело 8166 переглядів

Опубліковано - 14.08.2008 18:44 | Всі новини | Версія для друку

Війна у Грузії. Російські снайпери полюють за журналістами, мародерство окупантів триває
Війна у Грузії. Російські снайпери полюють за журналістами, мародерство окупантів триває
Під час прямого телеефіра, снайпер ранив в руку журналіста Суспільного телеканалу Грузії Тамар Урушадзе.

Вона освітлювала останні події в прямому ефірі. Після пострілу ефір вимкнувся на декілька хвилин, проте камера не відключалася.

Гарантій безпеки журналістів в зоні конфлікту на даний момент немає.

Телекомпанія «Руставі-2» показала кадри, як на дорозі у в’їзду до міста Гори (Центральна Грузія), який в даний час контролюється російськими військовими, озброєний бойовик загрожував пістолетом кореспондентові телекомпанії у присутності російських військових. Були чутні звуки пострілів, але не було видно, хто стріляв. При спілкуванні з іншими людьми у військовій формі бойовик використовував осетинські слова.

Журналіст намагався з’ясувати, звідки у бойовика телевізійна камера, яку той тримав в руках, після чого бойовик почав загрожувати журналістові, і почулися постріли з пістолета. Він також спробував відібрати камеру також і у оператора телекомпанії «Руставі-2», який знімав те, що відбувається, але журналістам телекомпанії камеру вдалося врятувати.

Крім того, журналіст телекомпанії намагався з’ясувати, звідки виделка позолоченого кольору в кишені одягу у людини у військовій формі, на що група людей у військовій формі без пізнавальних знаків почала загрожувати журналістові.
Окупанти забирають машину у цивільних громадян Грузії
Окупанти забирають машину у цивільних громадян Грузії
Серед людей у військовій формі була і людина у формі грузинської армії. На питання журналіста, чому він в грузинській формі, бойовик відповів, що це не грузинська форма і це не його справа. Люди у військовій формі без пізнавальних знаків відносилися до грузинських і іноземних журналістам агресивно і витісняли назад від того місця, де вони стояли.

У одного з російських військових, який повернув таким, що знаходиться у в’їзду до міста людям автомашину, викрадену невідомими людьми, журналіст запитав, чому невідомі люди в незрозумілій військовій формі знаходяться разом з російськими військовими, на що російський офіцер не зміг дати виразної відповіді, сказавши лише, що повернув викрадену машину.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Новини Сакартвело»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.