Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко не задоволений західним дебютом прем'єра Януковича

Влада 10558 переглядів

Опубліковано - 16.09.2006 21:47 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко не задоволений західним дебютом прем'єра Януковича
Президент Ющенко не задоволений західним дебютом прем'єра Януковича
Президент України Віктор Ющенко переконаний, що теза про неготовність приєднання України до Плану дій НАТО щодо членства є помилковою та не відповідає національним інтересам держави.

Про це він заявив журналістам після завершення зустрічі з Прем'єр-міністром Віктором Януковичем, відзначивши, що мав “не зовсім приємну розмову” за підсумками візиту останнього до Брюсселя.

“Для мене очевидно, що його (Прем'єр-міністра) тональність формувалася з урахуванням політичних позицій в коаліції і в самій фракції Партії регіонів. Я можу допустити, що деякі політики цієї політичної сили в українському парламенті мають іншу візію відносно оборонної та безпекової політики нації”, – сказав Президент, нагадавши, що в Україні діє Закон про основи національної безпеки, який передбачає політику інтеграції аж до повного членства в НАТО та ЄС. “Тому ще раз хотів би підкреслити, що це є основа, догмат для форсування нашого зовнішньополітичного курсу в цьому питанні”, – сказав Глава держави. Відтак, підкреслив Президент, він сьогодні вимагає від уряду та політичних сил, задіяних в організації тої чи іншої частини зовнішньополітичної доктрини, чітко дотримуватися законодавства. Він нагадав, що позиція щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України також зафіксована в Універсалі національної єдності.

“Я прийняв до уваги заяву Прем'єр-міністра відносно того, що його позиція і його політичної сили є незмінною щодо реалізації основ закону про національну безпеку та інтегрування України до європейських та євроатлантичних структур, включаючи пряме членство”, – сказав Президент. –“Переконаний, що аргументація, яка по суті носить внутрішній характер неініціювання цього питання, як того вимагає План дій (щодо членства в НАТО), є точкою зору хибною, що не відповідає національним інтересам, і її треба виправляти”.

Говорячи про інтеграцію України до Євросоюзу, Президент назвав позицію Прем'єр-міністра, висловлену ним в Брюсселі, в цілому витриманою і такою, що відповідає національним інтересам держави. Саме підготовка нової угоди між Україною та ЄС про поглиблення наших відносин має відкрити шлях до офіційного членства нашої країни в Євросоюзі, зазначив Віктор Ющенко.

І що ж тепер? Зрозуміло, натівцям можна пояснити, що наш прем'єр тільки нещодавно, як засвідчили документи, вперше подав їх без граматичних помилок, набраними на комп'ютері (на відзнаку від деяких членів його уряду). Але ж, очевидно, що екзотичний імідж України, яким ми зобов'язані президентству Кучми, аж ніяк не налаштовує на позитивне сприйняття України єврочиновниками. Та й взагалі, нормальною реакцією европейців, скоріш за все, буде вічливий натяк: ви, мовляв, спочатку розберіться в себе вдома, із своїми бажаннями та мріями, а потім на люди виходьте. Що, до речі, вже бувало й раніше.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.