Аратта - На головну

8 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Через кризу та політичну нестабільність минулого року Україну відвідало майже на 20% менше туристів

Туризм 23526 переглядів

Опубліковано - 19.02.2010 13:55 | Всі новини | Версія для друку

Через кризу та політичну нестабільність минулого року Україну відвідало майже на 20% менше туристів
Через кризу та політичну нестабільність минулого року Україну відвідало майже на 20% менше туристів
Протягом 2009 року Україну відвідали 20,7 млн іноземних туристів, що на 18% або майже на 4,6 млн осіб менше, ніж у 2008 році. Українці також рідше подорожували за кордон.

Такі офіційні данні наводить Держслужба туризму і курортів.

Скоротилася кількість як приватних візитів, так і відряджень і організованих турів. Як і раніше більшість іноземців (89%) приїжджають самостійно, 7% за путівками, 4% з бізнес-метою. Найбільше гостей до України завітало з країн СНД (14,6 млн. або 71% потоку), на другому місці - країни Євросоюзу (5,7 млн. Або 27%). В першу чергу скоротилася кількість туристів з Польщі (51% або на 2,7 млн. осіб), Словаччині (на 17 % або на 107,4 тис. осіб), Угорщини (на 21 % або на 219,4тис.осіб), Німеччина (на 8% або на 18,1тис.осіб), Румунії (на 25% або на 363,2 тис. Осіб).

Якщо брати до уваги країни СНД, то знизилась кількість подорожуючих з Азербайджану (на 17% або на 13,4 тис. осіб), Білорусі (на 12% або на 422,7тис. осіб), Грузії (на 25 % або на 13 тис. осіб).

Українці минулого року також рідше подорожували за кордон. Загальний потік українських туристів становив 15,3 млн. осіб, що на 1,1% менше, ніж у 2008 році. Падіння відбулося за рахунок зниження кількості організованих турів і службових поїздок. З приватною метою наші співвітчизники їздили частіше (на 2% більше, ніж у 2008 р.), в першу чергу до Румунії, Польщі, Молдови, Угорщини та Німеччини.

Найбільше українців відвідувало країни СНД (6,3 млн. або 53%), до країн Євросоюзу потрапило 8,1 млн. осіб (41% потоку). ТОП-10 країн, до яких подорожували українці у порядку зменшення: Росія, Польща, Молдова, Угорщина, Румунія, Туреччина, Словаччина, Єгипет, Німеччина та Чехія.

Таке суттєве скорочення іноземних туристів експерти пояснюють відсутністю рекламної компанії нашої країни за кордоном.

"Минулого року не було проведено жодних рекламних акцій, прес-турів закордонних журналістів чи туроператорів, - сказав Володимир Царук керівник Центру туристичної інформації. - Про Україну показували лише один ролик по CNN. Дуже скоротився потік російський туристів до Криму, тому що рекламний бюджет республіки був найнижчий за весь час незалежності. Свою негативну роль зіграли також криза і політична нестабільність."
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Туризм»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.