Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Комуністичне свято, як і годиться, не минуло без провокацій і бійок

Назад в СРСР 7114 переглядів

Опубліковано - 10.05.2011 00:45 | Всі новини | Версія для друку

Провокація у Донецьку
Провокація у Донецьку
У понеділок, 9 травня, у низці міст України відбулися заходи, приурочені до 66-ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні.

У більшості населених пунктів святкування супроводжувалися традиційними парадами та покладанням квітів до могил загиблих у Великій вітчизняній війні.

У Києві о 10.00 ранку урочиста хода почалася проїздом бронетранспортера Збройних сил України з автентичною копією Прапора Перемоги на борту і в супроводі трьох офіцерів президентського полку.

У святковій ході брали участь активісти громадських організацій, ліцеїсти, ветерани, представники районів Києва. Після нього почався мітинг-концерт, під час якого виступив глава української держави Віктор Янукович.

У Донецьку ветерани Повітряно-десантних військ кинули під ноги ветеранам ВВВ чорно-червоний прапор ОУН-УПА.

Провокативна акція була здійснена, під час покладання квітів до Вічного вогню. Потім, розірваний прапор прив'язали до "джипа"і машина поїхала на Саур-Могилу щоб, як пояснили учасники акції, там спалити "фашистську нечисть ".

Севастополь відзначив 9 травня міжнародним Парадом Перемоги. У міжнародному параді взяли участь російські та українські військові, які крокували головною площею Севастополя пліч-о-пліч у радянській формі.

Між тим, в Івано-Франківську урочистості до Дня Перемоги не відбулися без інцидентів. Представники Конгресу українських націоналістів провели пікет біля Меморіального кладовища, де відбувалося віче-реквієм. Вони тримали партійний прапор і транспаранти: ОУН-УПА - державне визнання, КПРС - до суду!, Геть КПРС!, Ні новітній окупації! та ін. Під час виступів представників влади члени КУН вигукували: Ганьба червоним керівникам!, Комуністів - геть!.
У Львові цей громадянин застосував зброю - чи буде він відповідати, згідно з законом?
У Львові цей громадянин застосував зброю - чи буде він відповідати, згідно з законом?
Між іншим, найбільше інцидентів у зв'язку з вшануванням пам'яті загиблих у Великій вітчизняній війні відбулося сьогодні у Львові. Там активісти ВО Свобода та низки молодіжних об'єднань намагалися не пропустити представників ветеранських організацій, членів КПУ, "Родіни" і Російської єдності до пагорба Слави. Вони заблокували проїзд і стали розхитувати автобуси з криками: Ганьба! і Комуняку - на гілляку!.

У Львові сталася сутичка між прихильниками і супротивниками святкування Дня Перемоги. Інцидент стався близько 11:00 на вулиці Личаківській.

Прихильники "Свободи", що рухалися колоною в кількості близько 1 тисячі чоловік, помітили близько 10 осіб з георгіївськими стрічками і почали вимагати від них, щоб вони зняли стрічки.

Люди з георгіївськими стрічками почали тікати, близько 100 представників "Свободи" кинулися за ними. У відповідь один з втікачів відкрив стрілянину по переслідувачам. Один з прихильників "Свободи" отримав поранення в ногу.

Як з’ясувалося пізніше, "свободівця" у Львові підстрелив чоловік у чорному костюмі і окулярах.

У цей час на пагорбі Слави одночасно було піднято кілька червоних прапорів, прапори часів війни, прапор із символом міста-героя Одеси, прапори з символікою Радянського Союзу.

Генконсул Росії у Львові Олег Астахов заявив, що у його колег по дорозі на Пагорб Слави відібрали вінок, який ті мали намір покласти на військовому кладовищі.

Присутні на пагорбі Слави розгорнули десятиметровий червоний прапор, який складається з двох частин.

Пізніше, гурт молодих людей у масках, до якого ще й приєдналися свободівці, спалили червоні прапори перед львівською міськрадою. Міліція не відреагувала на дійство.

Нагадаємо, 21 квітня Верховна рада ухвалила закон, який передбачає вивішування 9 травня поряд з державним прапором червоний прапор. Станом на 9 травня на офіційному сайті Президента Віктора Януковича відсутня інформація про підписання ррезидентом цього закону.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.