Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У столиці назріває черговий будівельний скандал

Скандал 9170 переглядів

Опубліковано - 9.11.2006 17:15 | Всі новини | Версія для друку

У столиці назріває черговий будівельний скандал
У столиці назріває черговий будівельний скандал
У Києві назріває будівельний скандал, що обіцяє затьмарити “Еліту-Центр”. Компанія “Укрінвестбуд”, що намагається побудувати 5 житлових будинків ще з травня 2005 року, ніяк не могла почати будівництво.

У результаті Держфінпослуг 7 листопада тимчасово призупинила її ліцензію на залучення кошт фізичних осіб у фонди фінансування будівництва (ФФС).

Це перший випадок, коли комісія застосувала таку міру до керуючого ФФС. Для забудовника, що дійсно має намір побудувати житловий будинок, це чи не найстрашніше покарання. Він не зможе залучати кошти інвесторів — покупців майбутніх квартир.

З законних способів залучення грошей залишаються ще облігації, але ДКЦБФР навряд чи зважиться зареєструвати випуск такого емітенту. Компанія не розголошує, чи вистачить їй залучених раніше коштів для завершення (точніше, початку) будівництва.

Директор ЗАТ "Місто-сад" (дочірня фірма забудовника — керуючий ФФС) Олексій Міненков навідріз відмовився коментувати ситуацію.

Якщо вірити повідомленням інвесторів на інтернет-форумах, вони один за іншим вилучають гроші. Будинки повинні були зводитися на ділянках по вулицях Карбишева, Березняківській, Захарівській, Теремківській і Олени Теліги.

Компанія поки повертає кошти. Держфінпослуги, у свою чергу, не змогла уточнити, з чим конкретно пов’язане її рішення і коли вона може відновити ліцензію. Ні держорган, ні компанія не розголошують суми, притягнуті у ФФС компанії "Місто-сад".

Ще на початку року, після скандалу з "Еліту-Центр", прокуратура Києва встановила, що деякі ділянки під будівництво виділені "Укрінвестбуду" з порушенням законодавства.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.