Аратта - На головну

8 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чиновник розбазарив землі на мільйони, а його оштрафували на 200 доларів

Правосуддя Регіон: Автономна республіка Крим 8794 перегляди

Опубліковано - 19.07.2011 14:34 | Всі новини | Версія для друку

Чиновник розбазарив землі на мільйони, а його оштрафували на 200 доларів
Чиновник розбазарив землі на мільйони, а його оштрафували на 200 доларів
Алуштинський міський суд 20 червня виніс вирок заступникові начальника управління головного архітектора Ялтинського міськради.

Як пише "Дело", що екс-чиновник обвинувачується в тім, що протягом 2007-2008 р. незаконно видавав фізичним особам висновки про цільове використання земельних ділянок для будівництва будинків у рамках парку-пам'ятника "Місхорський", а також Юсуповського палацово-паркового садового комплексу.

До слова, Юсуповський палац перебуває на балансі Державного управління справами президента України і є однією з резиденцій глави держави.

Колишній чиновник-архітектор устиг видати узгодження на незаконне будівництво гаражів і будинків на зазначених охоронних і заповідних територіях приблизно 20 громадянам.

У результаті, як підрахували в прокуратурі, він завдав шкоди державі на суму 3,7 млн. грн. З цієї суми 2,6 млн. грн. склав збиток від видачі висновків на будівництво в Юсуповському палацово-парковому комплексі.

Сам підсудний під час суду і слідства переконував, що не знав, де насправді знаходилися ці ділянки. Нібито він не виїжджав на місце через відсутність транспорту і не звіряв фактичне розташування земельних ділянок.

Алуштинський міський суд визнав його винним у здійсненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 КК України, і призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в органах архітектури і містобудування на два роки, зі штрафом у сумі 1700 гривень.

При цьому на підставі ст. 75 КК України суд звільнив засудженого від відбування основного покарання, замінивши в'язницю випробувальним терміном два роки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.