Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Без “темників”. Чим ближче до виборів - тим менше політики у теленовинах

Вибори-2012 5873 перегляди

Опубліковано - 1.03.2012 14:31 | Всі новини | Версія для друку

Без “темників”. Чим ближче до виборів - тим менше політики у теленовинах
Без “темників”. Чим ближче до виборів - тим менше політики у теленовинах
Тільки кожне п’яте повідомлення в телевізійних новинах стосується політики, а тема виборів-2012 взагалі не обговорюється.

На початку року виборів до Верховної Ради українські телеканали уникають детального висвітлення політичних новин. Головні теми новин лютого — катастрофи, ДТП, а також аномальні морози.

Тільки кожне п’яте повідомлення в новинах стосується політики, а тема виборів-2012 взагалі не обговорюється.

Про це свідчить дослідження «Моніторинг українських новин», проведене Академією української преси за участі співробітників Інституту соціології НАН України.

Згідно з дослідженням, текст якого є в розпорядженні ZN.UA, два різновиди подій домінують в новинах лютого: катастрофи/ДТП – 16%, а також морози й заметілі – 15%.

Напруження у відносинах Росії та України з проблем газу, сиру й двосторонніх відносин сумарно охоплює 10% згадуваних подій.

Про вибори-2012 говорилось тільки в контексті інших подій (2%), тобто жодного разу вона не була головною подією. Касетний скандал у ВР не став резонансною подією тижня, інформації про нього не більше, аніж про літню європейську першість з футболу (2%). На такому ж рівні телеканали інформували про виступ Віктора Януковича у ВР.

Як і у вересні минулого року увага телеканалів до реформ в Україні мінімальна (1%), як і до виборів нового уповноваженого ВР з прав людини (2%)

У випусках новин українських телеканалів, присвячених політичним подіям, висвітленню діяльності провладних політиків приділяється удвічі більше часу, ніж опозиціонерам — 63% проти 29%. Діяльності інших політсил було присвячено 8% ефірного часу..

Експерти проаналізували лютневі випуски новин каналів УТ-1, 1+1, «Інтер», «Новий канал», ICTV, СТБ, ТРК «України» і ТВІ.

Згідно з дослідженням, найбільше уваги правлячій коаліції приділив канал УТ-1: у політичних новинах їм надано 80%, у опозиції — всього 16%. За ним йде 1+1 — 68% проти 24%.

Найбільш збалансовано діяльність провладних політиків і опозиціонерів представлена на СТБ (відповідно, 49% проти 34%) і на ТВІ (52% проти 40%).

Найпопулярнішою політичною персоною теленовин лютого є прем’єр-міністр Микола Азаров. За місяць його пряма мова (синхрон) була подана у випусках новин тривалістю загалом 609 секунд. Президент Віктор Янукович значно відстав від голови уряду з результатом 365 секунд. Третій — глава парламентської фракції Партії регіонів Анатолій Єфремов, «світився» у новинах 292 секунди.

Варто зазначити, що фігурант головного політичного скандалу лютого, викривач корупції у Верховній Раді Роман Забзалюк посів лише четверту позицію (261 секунда).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2012»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.