Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мінтранс оприлюднив попередні висновки розслідування на Odisk

Надзвичайна подія 7585 переглядів

Опубліковано - 9.01.2007 14:58 | Всі новини | Версія для друку

Мінтранс оприлюднив попередні висновки розслідування на Odisk
Мінтранс оприлюднив попередні висновки розслідування на Odisk
Попередньою причиною отруєння людей на теплоході “Odisk” є загазованість житлових та службових приміщень судна, яка трапилася внаслідок можливого попадання води у вантажні трюми через відкриті вентиляційні люки на головній палубі, а також нещільність вантажних люків.

Про це повідомила прес-служба Міністерства транспорту та зв’язку, посилаючись на проведене службове розслідування.

Зокрема, у прес-службі зазначають, що у Керченському порту зараз працює комісія експертів Укрморрічфлоту під головуванням начальника Державної морської інспекції з безпеки судноплавства В.Репетея. Висновки комісії, говориться в роз’ясненні Мінтрансу, в обов’язковому порядку будуть оприлюднені додатково.

Крім того, Міністерство ініціює розробку Постанови Кабінету Міністрів України щодо перевезення небезпечних вантажів, в результаті прийняття якої можна буде уникнути таких випадків.

Нагадаємо, судно „Odisk” (прапор Сьєрра-Леоне, порт припису Фрітаун) перевозив біля 2000 тонн феросілікомарганцю.

5 січня від отруєння загинули 2 члени екіпажу (один - громадянин України, інший - громадянин Росії), а 8 моряків були госпіталізовані до Лівадійської лікарні - 1 особа (громадянин України) перебуває у важкому стані, 1 особа (громадянин Росії) - у стані середньої важкості та 6 осіб (5 громадян України та 1 громадянин Росії) - у задовільному стані.

Раніше МНС встановило 200-кратне перевищення допустимої концентрації фосфіну в трюмі.

Від “Аратти”: як ми й припускали, причною трагедії на борту судна “Odisk” стала злочинна недбалість, яка мала тяжкі наслідки. Бо, насамперед, фахівці Керченського порту мали б контролювати завантаження й стан вантажних трюмів. Як вже засвідчили результати розслідування Мінтрансу - цих, головних вимог виконано не було. Проте дуже дивно те, що жодного винуватця трагедії українська влада називати не поспішає. Чому? Адже, тим, хто вів і веде розслідування вони відомі. І виконавців, і організаторів злочину.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.