Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Переважна більшість громадян України вважає, що “піаністам” - не місце у парламенті

Громадська думка 7982 перегляди

Опубліковано - 23.01.2013 17:54 | Всі новини | Версія для друку

Переважна більшість громадян України вважає, що “піаністам” - не місце у парламенті
Переважна більшість громадян України вважає, що “піаністам” - не місце у парламенті
87,6% громадян України підтримують ідею позбавлення мандата народних депутатів, які голосують чужими картками під час голосування у Верховній Раді.

Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Центром Разумкова і Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва в грудні 2012 року.

Не підтримують ідею позбавляти нардепів мандата за це 7,1% опитаних. Не визначилися – 5,3%.

Водночас більшість громадян не підтримують низку ініціатив, що їх було озвучено парламентаріями або вже втілено в життя. Зокрема, дві третини населення України (64,8%) не підтримують запровадження 10% збору до Пенсійного фонду з продажу іноземної валюти. Підтримують таку ініціативу втричі менше респондентів – 20,7%. Не визначилися – 14,5% опитаних.

Створення демографічного реєстру, який міститиме інформацію про кожного громадянина України, у тому числі біометричну інформацію (зокрема, відбитки пальців), та запровадження біометричних паспортів підтримують менше чверті опитаних (23,0%), не підтримують – більше половини (58,8%). Не визначилися – 18,2% опитаних.

Запровадження можливості використання органів усіх померлих людей для трансплантації, за винятком лише тих випадків, якщо людина за життя заборонила використовувати свої органи після смерті, підтримують 27,6% опитаних, не підтримують – більше половини (52,6%). Не визначилися – 19,8% опитаних.

Суперечливе ставлення до ініціативи розформувати підрозділи міліції спецпризначення "Беркут": її підтримують 35,6%, а не підтримують 27,8%. 36,6% респондентів не визначилися зі своїм ставленням до такої ініціативи.

Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова спільно з "Демініціативами" з 21 по 24 грудня 2012 року. Опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.