Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені виявили в антарктичному озері бактерії, які не відомі на Землі

У світі науки 8414 переглядів

Опубліковано - 8.03.2013 13:22 | Всі новини | Версія для друку

Вчені виявили в антарктичному озері бактерії, які не відомі на Землі
Вчені виявили в антарктичному озері бактерії, які не відомі на Землі
Вчені, які займаються дослідженням зразків води з антарктичного озера Схід, виявили в них бактерії, які не можна віднести ні до одного з відомих підцарств бактерій.

За словами співробітника лабораторії генетики еукаріот Петербурзького інституту ядерної фізики Сергія Булата, вчені виявили ДНК бактерії, яка не збігається з жодним із відомих видів.

Він пояснив, що вчені досліджували зразки води, замерзлої на буровій коронці після проникнення в озеро. Після виключення всіх відомих контамінантів залишилося три види бактерій, із них два також були "забраковані" як сторонні.

"А ось третя знахідка виявилася цікавою. Було виявлено сім клонів, тобто сім незалежних фрагментів ДНК. Коли ми спробували ідентифікувати цю ДНК, вона не збіглася з жодним із відомих видів. Рівень подібності склав менше 86%. Це фактично "нуль" при роботі з ДНК. Рівень 90% вже говорить про те, що організм невідомий", - сказав Булат.

Вчені намагалися відшукати "родичів" знайденої бактерії, побудувавши ланцюжок генетичного споріднення. "І побудова філогенетичних дерев не дозволила... приписати її до жодного з відомих близько 40 підцарств", - зазначив учений.

Раніше вчені заявили, що кристали льоду, які були виявлені під час буріння свердловини в антарктичному озері Схід, можуть бути найбільшими на Землі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.