Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українських дітлахів вчитимуть толерантності по-єврейськи

Національне питання 7972 перегляди

Опубліковано - 7.02.2007 20:40 | Всі новини | Версія для друку

Методику виховання толерантності “обкатали” на політичному бомонді (фото “Українська правда”)
Методику виховання толерантності “обкатали” на політичному бомонді (фото “Українська правда”)
Уперше в українській освіті у школі будуть вчитися на документальному кіно - стрічці про голокост “Назви своє ім’я”, спродюсованій Стівеном Спілбергом та Віктором Пінчуком.

Фільм знятий на основі спогадів свідків голокосту і 15 лютого вийде у прокат. А з вересня благодійний фонд Пінчука та американський фонд Шоа розпочне створену на основі картини освітню програму. Вона складатиметься зі стрічки на ДВД та навчального посібника, який зараз готується до друку. Методику роботи з посібником вчителі опановуватимуть на семінарах-тренінгах по всій Україні. Цей освітній проект, впевнені ініціатори, навчить суспільство толерантного ставлення до інших народів.

Анна Ленчовська, Інститут візуальної історії та освіти Фонду Шоа:
“Ми маємо повернутися в освіті до людини. Бо коли ми кажемо, що загинуло 6 або 20 млн., дітям вже не страшно, а коли знають, що є 1 дівчинка , якій було погано, тоді вони починають задумуватися.”

Олександр Войтенко, співавтор посібника до фільму:
“З екрана і з фільму говорять прості люди про речі, про які не говорили в школі, говорять правду, чесно. Це те, що потрібно сьогодні громадянам України.”

Від “Аратти”: На нашу думку, в першу чергу слід навчити українських школярів поважати себе, свій народ і культуру. Без виховання власної самоповаги і патріотизму можна отримати толерантне стадо, або ще гірше - викликати зворотню реакцію і тоді годі буде говорити про “толерантне ставлення до інших народів”. Бо особи тих, хто організовував знищення українців у 30-40-вих роках добре відомі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.