Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Одеські «регіонали» не знайшли схожості в «пам’ятнику Підрахую» з оригіналом

Коаліція «С.Р.А.К.А» Регіон: Одеська область 9736 переглядів

Опубліковано - 8.02.2007 00:15 | Всі новини | Версія для друку

Знайдіть 10 відмінностей
Знайдіть 10 відмінностей
Ректор Одеського міжнародного гуманітарного інституту, професор, депутат Одеської обласної ради (фракція Партії регіонів) Микола Коваленко заперечує факт зведення депутату Верховної Ради Сергію Ківалову (фракція Партії регіонів) пам’ятника в Одесі.

Про це він повідомив в середу, повідомляє ProUA.

«Це не пам’ятник, а скульптурна композиція, присвячена засновникам нашого вузу. Саме це й написано на постаменті, де встановлена заснована фігура, обличчя якої всі знаходять дуже схожим на Сергія Ківалова», - сказав він.

Разом з тим студенти і викладачі університету не сумніваються в тому, що персоналії скульптурної композиції абсолютно впізнанні.

На їх думку, головна бронзова скульптура композиції - це Ківалов, серед інших: проректор Одеської національної юридичної академії, депутат Одеської міської ради (фракція Регіонів) Микола Крикливий, професор, завідувач кафедрою Одеської національної юридичної академії Марк Орзіх та інші.

Як повідомлялося, пам’ятник з бронзи заввишки більше 2,5 метра встановлений біля будівлі Міжнародного гуманітарного університету, на 5-ій станції Великого Фонтану.

Ківалов є головою комітету Верховної Ради з питань правосуддя, раніше очолював Раду юстиції України, під час виборів Президента-2004 був головою Центральної виборчої комісії.
Пам’ятник Брітні Спірс
Пам’ятник Брітні Спірс
Як зазначає "Новий канал", - прижиттєвий пам’ятник – це рідкісний спосіб вшанування людини, зазвичай його заслуговують лише зірки та видатні спортсмени. Свої пам’ятники, окрім Сергія Ківалова мають також Дієґо Марадона, Міхаель Шумахер та Брітні Спірс.

Від “Аратти”. Від себе додамо, що прижиттєвий пам`ятник має ще один визначний діяч сучасності - Йосип Кобзон (до речі, також палкий прихильник "реігоналів"). Жаль, що Ківалова не зообразили в тій самій позі, що й Брітні Спірс, - це було б вельми гламурно!
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Коаліція «С.Р.А.К.А»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.