Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інвестори оминають Україну через невизначеність зовнішньої політики

Економіка 6358 переглядів

Опубліковано - 20.11.2013 13:31 | Всі новини | Версія для друку

Інвестори оминають Україну через невизначеність зовнішньої політики
Інвестори оминають Україну через невизначеність зовнішньої політики
Головна проблема для інвесторів - це невизначеність українського зовнішньо-політичного вектора.

Таку думку висловила сьогодні під час ІІІ щорічної конференції "Гроші для бізнесу, бізнес для грошей" керівник діяльності IFC в Україні Олена Волошина.

"Давайте подивимось, що в нас відбувається з інвестиційним кліматом, як ми виглядаємо у 2013 р. Найголовнішний момент зараз - це невизначеність зовнішньо-політичного вектора, відповідно не дуже велика визначеність щодо ринків збуту, а відповідно - які продукти ти будеш виробляти. В таких умовах інвестор не може приймати рішення, це дуже складно... Економіка в рецесії, великого підйому ми не очікуємо. З оцінками Світового Банку і ЄБРР ми сподіваємося, що в 2014 р. ми вийдемо на 1,5 -2% росту, прямі іноземні інвестиції значно впали, тобто знизились більш ніж на 50%, в нас високі ціни на газ, в нас торгівельна війна з Росією, в нас величезний зростаючий дефіцит бюджету і виплати за зовнішній борги, в нас невідомо, що відбувається з банківським сектором, тому що в нас постійно відходять іноземні інвестори, а ті що залишились також мають бажання піти, просто це питання ціни і є очікування девальвації" - розповіла вона.

За її словами, на тлі рецесії економіки, єдина хороша новина - це добрий урожай зернових.

"Єдина хороша новина в цьому всьому списку - добрий урожай зернових, це дійсно те, що нам може допомогти. Україна справді в цьому році, має дуже добрий урожай, ми виходимо на перші місця по деяких культурах, на перші місця по експорту кукурудзи, на друге місце по соняшнику, тобто з урожаєм в нас все добре". Але за її словами, добрий урожай треба зберегти і вивести, але тут можуть бути проблеми з залізницею, бо доступ до вагонів буде обмежено.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.