Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Amnesty International зібрала докази тортур на сході України

За право людини 10864 перегляди

Опубліковано - 11.07.2014 14:00 | Всі новини | Версія для друку

Amnesty International зібрала докази тортур на сході України
Amnesty International зібрала докази тортур на сході України
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International зібрала «переконливі докази» тортур щодо активістів, демонстрантів і журналістів на сході України протягом останніх трьох місяців.

Про це йдеться в повідомленні правозахисників на їхньому сайті.

Amnesty International склала список зі ста цивільних, які були захоплені в полон сторонами конфлікту. ООН повідомила про 222 викрадення людей на території України протягом останніх трьох місяців, Міністерство внутрішніх справ має дані про півтисячі таких випадків.

Більшу частину викрадень здійснюють озброєні сепаратисти, повідомив заступник директора Amnesty International у Європі і Центральній Азії Денис Кривошеєв.

Найчастіше людей затримують із політичних мотивів, але є факти, коли викрадення і тортури використовуються збройними групами для тероризування місцевого населення або з метою отримання викупу.

Правозахисники наводять конкретні приклади тортур на сході України. 19-річний проукраїнський активіст Олександр був викрадений проросійськими бойовиками в Луганську, його били протягом доби. Хлопця відпустили, взявши з його батька викуп 60 тисяч доларів.

Учасниця акцій за єдність України Ганна розповіла Amnesty International, що в полоні її змусили власною кров’ю написати сепаратистське гасло на стіні камери.

16-річний проросійський «стрімер» Влад у Маріуполі, який розмістив у мережі відео про дії української армії, розповів після звільнення про побиття і тортури. Він каже, що його змусили писати «звернення до народу України» і вигукувати українські націоналістичні гасла.

Amnesty International закликає обидві сторони конфлікту припинити тортури і викрадення людей, а владу України створити єдиний реєстр таких інцидентів і ретельно розслідувати кожний із них.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.