Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Американська розвідка встановила, якою ракетою було збито пасажирський літак

Світ навколо нас 5984 перегляди

Опубліковано - 18.07.2014 11:24 | Всі новини | Версія для друку

Американська розвідка встановила, якою ракетою було збито пасажирський літак
Американська розвідка встановила, якою ракетою було збито пасажирський літак
Малазійський «Боїнг-777», який впав на Донеччині, був збитий ракетою «земля-повітря».

Про це, як пишуть іноземні ЗМІ, повідомили представники американського розвідувального управління.

Однак, за словами неназваного американського урядовця, якого цитують агенції, поки важко стверджувати, ким саме вона була випущена. Для з’ясування всіх обставин потрібен час.

За словами американського урядовця, аналітики США роблять все, щоб з’ясувати, хто випустив ракету.

Раніше американські експерти зазначали, що літак, який летить на висоті 10 тисяч метрів, на якій летів малайзійський лайнер, може бути збитий тільки ракетними комплексами «Бук» чи «С-300».

Президент США Барак Обама заявив, що Сполучені Штати готові надати будь-яку допомогу, яку тільки можливо, для з’ясування причин катастрофи.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Бараком Обамою та віце-президентом США Джозефом Байденом.

«Президент висловив співчуття американському народу у зв’язку з загибеллю американських громадян у результаті катастрофи літака «Малайзійських авіаліній» над територією Донецької області. Петро Порошенко поінформував американську сторону про проведені розмови із прем’єр-міністрами Нідерландів і Малайзії і повідомив, що запросив фахівців із цих країн, а також експертів ICAO до повномасштабного розслідування обставин трагедії», – йдеться у повідомленні прес-служби українського президента.

Європа та США закликали до об’єктивного і ретельного розслідування причин катастрофи.

Для розслідування трагедії український уряд створив відповідну комісію.

У РБНО не виключають, що лайнер могли збити з Росії.

Бойовики угруповання «ДНР», яке Україна визнала терористичною організацією, на своїх акаунтах у соцмережах писали сьогодні про те, що збили ще один український літак. Після цього низка російських ЗМІ повідомила, що сепаратисти збили ще один український військовий літак.

Згодом, після того, як стало відомо, що це був збитий пасажирський лайнер, сепаратисти почали відкидати свою причетність до цього.

Так званий «прем’єр» угрупування «ДНР» Олександр Бородай заявив, що у сепаратистів немає засовів ППО, які можуть збити пасажирський літак. Сепаратист вважає, що це «провокація української сторони».

СБУ перехопила розмову переговорів бойовиків групи підполковника Ігоря Безлера («Бєса»), які доповідають своєму куратору полковнику ГРУ Генерального штабу Росії Василю Германіну про щойно збитий бойовиками цивільний літак. Про це йдеться у повідомленні на сайті Служби безпеки України.

Зв’язок наземних служб у Києві та Ростові з авіалайнером компанії Malaysia Airlines, зник 17 липня о 16:20. Літак впав біля Торезу Донецької області. У лайнері загинуло 295 людей, серед них багато дітей.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.