Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Новій Зеландії тролінг в Інтернеті став кримінальним злочином

За право людини 13901 перегляд

Опубліковано - 10.07.2015 02:22 | Всі новини | Версія для друку

У Новій Зеландії тролінг в Інтернеті став кримінальним злочином
У Новій Зеландії тролінг в Інтернеті став кримінальним злочином
За законом, ті, хто використовують лексику з погрозами, залякуваннями або образами на адресу іншої людини в мережі, можуть бути оштрафовані або навіть отримати тюремний термін.

У Новій Зеландії з 13 липня набуде чинності закон, згідно з яким кібербулінг (знущання в мережі) і онлайн-тролінг визнані кримінальними злочинами.

Про це повідомляє Business Insider Australia.

Парламент країни ухвалив Harmful Digital Communications Bill (з англійської - «Закон про шкідливі цифрові комунікації») ще минулого тижня.

За законом, ті, хто використовують лексику з погрозами, залякуваннями або образами на адресу іншої людини в мережі, можуть бути оштрафовані або навіть отримати тюремний термін. Також караються користувачі, що займаються підбурюванням, знущаннями і приниженнями. Всього в законі прописані 10 принципів поведінки в Інтернеті, які можуть викликати занепокоєння в іншої людини.

Відслідковувати виконання нових правил будуть суд і уповноважене агентство, пише The Verge. Вони будуть обробляти скарги і взаємодіяти з онлайн-майданчиками, такими як Facebook, Google і Twitter, на предмет видалення протиправного контенту. Ресурси будуть пропонувати авторам самостійно стерти їх образливі коментарі, а якщо вони цього не зроблять протягом 48 годин - блокувати.

Порушників чекають штрафи в 33,5 тисячі доларів для приватних осіб і 134 тисячі доларів для юридичних. В особливих випадках - тюремне ув’язнення до двох років.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.