Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Помер уродженець Києва, відомий артист Кирило Лавров

Втрата 12947 переглядів

Опубліковано - 27.04.2007 16:20 | Всі новини | Версія для друку

Одна з останных ролей Кирила Лаврова - Понтій Пілат в “Майстер і Маргарита”...
Одна з останных ролей Кирила Лаврова - Понтій Пілат в “Майстер і Маргарита”...
На 82-му році життя помер народний артист СРСР Кирило Лавров.

Про смерть відомого актора повідомило Федеральне агентство з культури та кінематографії.

Лавров був художнім керівником Великого драматичного театру імені Г.Товстоногова, президентом міжнардної конфедерації театральних союзів.

Народний артист СРСР Кирило Лавров народився 15 вересня 1925 у Києві в акторській сім’ї. Його шлях на сцену лежав через авіаційно-технічне училище й армійську театральну самодіяльність.

Не маючи театральної освіти, після 8 рокив служби в армії він в 1950 році був зарахований у трупу Київського Російського Драматичного театру імені Лесі Українки. У 1955 перейшов працювати у Великий драматичний театр у Ленінграді, де дебютував у ролі Вікентьєва з “Обриву” Гончарова.

Серед театральних робіт Лаврова - Лапшин у спектаклі “В пошуках радості” Розова, Слава в “П’ятьох вечорах” Володіна, Платонов в “Океані Штейна”, Сольоний у “Трьох сестрах” Чехова.

Радянським телеглядачам Кирило Лавров став знайомий з ролі комуніста Давидова з “Піднятої цілини” та з численних ролях Леніна в багатьох виставах та фільмах.

Актор знявся в декількох десятках фільмів, серед яких - “Максим Перепелиця”, “У дні Жовтня”, “Андрійко”, “Дівчисько, з якою я дружив”, “Живі та мертві”, “Залп Аврори”, “Вірте мені, люди”, “Брати Карамазови”, “Любов Ярова”, “Приборкування вогню”, “Міщани”, “Мій ласкавий та ніжний звір”, “Майстер і Маргарита”, у серіалі “Бандитський Петербург”.

Роботи Лаврова відзначені Державними преміями СРСР (1974,1978) та Росії (1972), Ленінською премією (1982), званням Герой Соціалістичної Праці (1985).

Лавров став лауреатом премії президента Російської Федерації в сфері літератури та мистецтва за 1997 рік. У 2005 році Лавров нагороджений орденом За заслуги перед Батьківщиною другого ступеня.

Кирило Лавров - Почесний громадянин Санкт-Петербургу. Він всього лише на місяць пережив свого не менш уславленого колегу і товариша - Михайла Ульянова, якого не стало 26 березня...
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Втрата»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.