Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Мінську: сторони не домовилися про нову дату розведення військ

Війна з Росією (АТО) 3570 переглядів

Опубліковано - 15.10.2019 19:43 | Всі новини | Версія для друку

У Мінську: сторони не домовилися про нову дату розведення військ
У Мінську: сторони не домовилися про нову дату розведення військ
У столиці Білорусі Мінську у вівторок завершилося засідання тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Як повідомив журналістам посередник на перемовах від ОБСЄ, посол Мартін Сайдік, сторони не домовилися щодо дати початку розведення військ та озброєнь у містах Золоте та Петрівське, яке не вдалося почати з 7 жовтня.

«Сторонам не вдалося відновити розведення сил та засобів у Золотому, відповідно домовленостей досягнених на минулому засіданні. Сторони, тим не менше, сьогодні підтвердили свою прихильність збереженню цього рішення. Маю надію, що найближчим часом ми побачимо його втілення», – сказав Сайдік.

Сайдік також повідомив, що останнім часом зросла кількість порушень режиму тиші на Донбасі та закликав сторони забезпечити стійке перемир’я.

На виконанні безпекового блоку питань Мінських угод акцентувала за підсумками засідання ТКГ і речниця представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

«Попри зобов’язання, зафіксоване Мінськими угодами, НЗФ ОРДЛО не відводить від лінії зіткнення важку артилерію, натомість розміщують на передовій танки та міномети. Окремо українська сторона наголосила на необхідності демілітаризації н.п. Кальміуське, Новоазовськ, Саханка, Кумачово, де мають бути відведені важке озброєння та техніка. Гостро стоїть питання доступу СММ ОБСЄ до всієї території ОРДЛО включно із непідконтрольною Україні ділянкою українсько-російського кордону. Їхні патрулі зазнають систематичних перешкоджань з боку НЗФ ОРДЛО, що є прямим порушенням Мінських угод», – повідомила Оліфер на сторінці у Facebook.

1 жовтня в столиці Білорусі Мінську учасники Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі домовилися про розведення сил і засобів біля Петрівського Донецької області та Золотого-4 Луганської області із 7 жовтня. Цього не відбулося через обстріли з боку підтримуваних Росією бойовиків, які своєю чергою звинувачили у порушенні режиму тиші українську сторону.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.