Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Комітет Сенату США підтримав низку заходів зі стримування Росії

Світ навколо нас 4914 переглядів

Опубліковано - 13.12.2019 10:46 | Всі новини | Версія для друку

Комітет Сенату США підтримав низку заходів зі стримування Росії
Комітет Сенату США підтримав низку заходів зі стримування Росії
Комітет з Міжнародних відносин Сенату США підтримав низку законопроектів, спрямованих на протидію російським енергопроектам а також визначення Росії в якості спонсора тероризму.

Однак розгляд законопроекту, що передбачає так звані "пекельні санкції" проти Росії за її втручання до виборів США 2016 року, було перенесено, повідомляє Reuters.

Один з законопроектів, що отримав підтримку Комітету "Закон про співпрацю з союзниками в Європі в сфері енергобезпеки 2019 року" закликає країни НАТО не купувати російський газ, а також звертається до Дональда Трампа з тим, щоб запровадити санкції на продаж устаткування та інвестиції до російських експортних газопроводів.

Комітет також підтримав законопроект, за яким Держдепартамент має визначити, чи вносити Росію до переліку держав-спонсорів тероризму. В своїй заяві, оприлюдненій після рішення Комітету, один із співавторів законопроекту сенатор-республіканець Корі Гарднер наголосив:

"Путінська Росія вторглась у сусідні держави Грузію та Україну, підтримує кривавий режим Башара Асада і багатьох наший супротивників по всьому світові, втручається до виборів і веде активну інформаційну війну проти західних демократій.

Росія також несе пряму відповідальність за жахливі теракти, в тому числі збиття рейсу МН17 над Україною в 2014 році в результаті якого загинуло 298 осіб, включаючи громадянина США а також напад із застосуванням хімічної зброї у Великій Британії в 2018 році, що призвів до загибелі двох осіб, включаючи громадянина Британії".

Гарднер закликав не повторювати помилок попередніх адміністрації США, які намагались нормалізувати відносини з Росією.

Щоб набути силу закону, ці проекти мають бути проголосовані обома палатами Конгресу США і підписані президентом.

На засіданні у середу Комітет відклав розгляд законопроекту, під абревіатурою DASKA (Defending American Security from Kremlin Aggression Act - Акт про захист безпеки Америки від агресії Кремля).

Законопроект, який часто називають "пекельними санкціями" передбачає економічні та політичні обмеження щодо Росії через втручання в американські вибори та агресію в Україні. Зокрема пропонується запровадити санкції проти російських банків, які підтримували дії з втручання до виборів за кордоном, проти кібергалузі Росії та нових випусків державного боргу. Також запроваджуватимуться суворі заходи проти нафтогазової галузі Росії. Ці санкції можуть бути розглянуті на комітеті наступного тижня, повідомляє Reuters з посиланням на слова сенатора Джим Ріша.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.