Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російський винищувач Су-27 впав у Чорне море поблизу анексованого РФ Криму

Імперія «Совок» Регіон: Автономна республіка Крим 2943 перегляди

Опубліковано - 26.03.2020 14:42 | Всі новини | Версія для друку

Російський винищувач Су-27 впав у Чорне море поблизу анексованого РФ Криму
Російський винищувач Су-27 впав у Чорне море поблизу анексованого РФ Криму
Пошук пілота винищувача, що впав у Чорне море поблизу анексованого Росією Криму, досі триває. Роботи ускладнюються поганою погодою.

Російський винищувач Су-27 зазнав авіакатастрофи за 50 кілометрів від Феодосії у анексованому Росією Криму та впав у Чорне море. Про це у середу, 25 березня, повідомили у міністерстві оборони Російської Федерації. "За попередніми даними, літак впав у море. Пошук льотчика у районі проведення операції утруднено складними метеоумовами", - цитує повідомлення відомства інформагентство "Інтерфакс-Україна".

Пошук у Чорному морі триває

Згідно з інформацією російського міністерства оборони, літак, що виконував плановий політ, зник з радарів приблизно о 19:10 за київським часом. А вже за хвилину було зафіксовано сигнал аварійного радіомаяка. У відомстві зазначають, що для пошуку пілота у район катастрофи спочатку були відправлені літак Ан-26 та гелікоптер Мі-8, а також протичовновий корабель російського Чорноморського флоту і цивільні судна, що перебували неподалік.

Ближче до ранку четверга, 26 березня, у пресслужбі Федерального агентства морського та річкового транспорту РФ повідомили, що спеціалістам Чорноморського флоту вдалося встановити місце, у якому спрацював аварійний маяк. Туди були відправлені гелікоптер та рятувальне судно "Спасатель Демидов" та ще шість суден.

Мілітаризація Криму

Нагадаємо, що від моменту анексії Криму у березні 2014 року, Росія, за усіма наявними даними, проводить масивну мілітаризацію півострова , що неодноразово ставало предметом засудження з боку ЄС, окремих держав та міжнародних організацій. Так комітет з політичних питань і безпеки Парламентської асамблеї ОБСЄ (ПА ОБСЄ) торік ухвалив резолюцію про мілітаризацію Москвою Криму, а також Чорного та Азовського морів. У ЄС заявляли, що мілітаризація Криму та міста Севастополя негативно вплинула на безпекову ситуацію у Чорноморському регіоні. А у НАТО перекидання з РФ до Криму винищувачів Су-27 та Су-30 називали загрозою суверенітету України та стабільності всього регіону.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.