Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Берлін і Париж вимагають скасувати обмеження для місії ОБСЄ на Донбасі

Війна з Росією (АТО) 2762 перегляди

Опубліковано - 31.03.2020 15:50 | Всі новини | Версія для друку

Берлін і Париж вимагають скасувати обмеження для місії ОБСЄ на Донбасі
Берлін і Париж вимагають скасувати обмеження для місії ОБСЄ на Донбасі
Боротьба з поширенням коронавірусу - не привід для запровадження сепаратистами обмежень на роботу СММ ОБСЄ на Донбасі, вважають керівники МЗС Німеччини й Франції. Вони закликали Москву вплинути.

Міністри закордонних справ Німеччини та Франції Гайко Маас (Heiko Maas) і Жан-Ів Ле Дріан висловили своє занепокоєння через обмеження роботи Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на Донбасі на території самопроголошених утворень "ДНР" і "ЛНР". Про це йдеться в оприлюдненій ввечері у понеділок, 30 березня, спільній заяві Мааса й Ле Дріана.

У документі вказується зокрема на запровадження 21 березня обмеження на пересування співробітників СММ ОБСЄ у "ДНР" і "ЛНР". "Спалах пандемії коронавірусу не може слугувати приводом для перешкоджання свободі пересування СММ та виконанню нею свого мандата", - йдеться в спільній заяві обох міністрів.

Берлін і Париж вважають, що співробітники СММ ОБСЄ повинні мати безпечний та безперешкодний доступ на всій території України, в тому числі й на непідконтрольних уряду територіях. На думку міністрів, Москва повинна використати свій вплив, аби забезпечити такий доступ.

Обмеження для гуманітарних на неурядових організацій

Крім того, у спільній заяві глави дипломатичних відомств Німеччини та Франції вимагають скасувати обмеження на доступ до непідконтрольних Києву територій представників ООН, а також міжнародних гуманітарних і неурядових організацій, в тому числі й Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

Вони зокрема вказали на досягнуті під час останнього саміту "нормандської четвірки" в Парижі домовленості, що передбачали безперешкодний доступ МКЧХ до утримуваних осіб на непідконтрольних Києву територіях.

Міністри нагадали також сторонам конфлікту про необхідність реалізації таких досягнутих на саміті домовленостей як відкриття нових контрольних пунктів в’їзду-виїзду, визначення зон розведення, втілення проєктів з розмінування та нового обміну утримуваними особами.

У заяві Мааса й Ле Дріана наголошується, що Берлін і Париж і надалі підтримуватимуть суверенітет і територіальну цілісність України в міжнародно визнаних кордонах. Так само обидві країни як і раніше виступають за досягнення тривалого й мирного вирішення конфлікту на Донбасі на основі цілковитого втілення мінських домовленостей.

Від “Аратти”:не можна не помітити, що дипломатичні відомства двох європейських країн вимагають допуску СММ ОБСЄ у невідомо кого, зазначаючи при тому, що Москва на те "невідомо що" має вплив. Отже, згадка про якісь "самопроголошені" республіки фактично є визнанням пропагандистської легенди Кремля про "внутрішній конфлікт" в Україні, а не зовнішню агресію Росії.

В цьому випадку абсолютно не зрозумілою є мовчанка МЗС України. Адже навіть необізнаному в тонкощах дипломатії зрозуміло, що реакція на подібні речі має бути миттєвою.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.