Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У КС прокоментували висновки Венеційської Комісії

Влада 1327 переглядів

Опубліковано - 10.12.2020 20:12 | Всі новини | Версія для друку

У КС прокоментували висновки Венеційської Комісії
У КС прокоментували висновки Венеційської Комісії
Європейська Комісія „За демократію через право”(Венеційська Комісія) спільно з Генеральним Директоратом з прав людини та верховенства права Ради Європи 9 грудня 2020 року, оприлюднили Терміновий спільний висновок щодо законодавчої ситуації стосовно антикорупційних механізмів, яка склалася після ухвалення Рішення Конституційним Судом України №13-р/2020 від 27 жовтня 2020 року.

Про це інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Конституційний Суд України з великою повагою ставиться до висновків Венеційської Комісії.

Принципи поділу влади та взаємоповаги між гілками влади закріплено в Конституції України. У Рішенні №13-р/2020 Конституційного Суду України від 27 жовтня 2020 року та у цьому Висновку зазначено, що боротьба з корупцією є важливим елементом у правовій державі, як і повага до конституції та конституційного правосуддя.

Венеційська Комісія підкреслила, що принцип поділу державної влади полягає, зокрема, в тому, що парламент і виконавча влада мають поважати роль Конституційного Суду України як „охоронця“ Конституції України, і його рішення мають виконуватися.

У Висновку наголошено, що попри неоднозначне сприйняття рішення КСУ конституційна роль Конституційного Суду має поважатися і Верховна Рада України повинна виконати його рішення з урахуванням Конституції України та застосовних міжнародних стандартів.

Європейська Комісія „За демократію через право“ (Венеційська Комісія) зазначила, що й надалі сприятиме українській владі в питаннях реалізації принципу верховенства права.

Як повідомлялося раніше, 9 грудня Венеційська Комісія надіслала висновок щодо рішення КС про скасування норм права, які вимагають декларування суддями своїх статків.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.