Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Залишки фосфору повернулися на завод-виробник. Забруднені грунти - українська проблема

Надзвичайна подія 8047 переглядів

Опубліковано - 30.07.2007 10:05 | Всі новини | Версія для друку

Залишки фосфору повернулися на завод-виробник. Забруднені грунти - українська проблема
Залишки фосфору повернулися на завод-виробник. Забруднені грунти - українська проблема
Потяг з жовтим фосфором проїхав територію Росії і знаходиться на території Казахстану, повідомляє ІТАР-ТАРС з посиланням на прес-службу Південного регіонального центру МНС РФ.

За словами представника відомства, потяг пройшов територію Росії згідго з затвердженим графіком і з відповідним гарантуванням безпеки.

"Кожен вантаж, що має певну специфіку, супроводжується за окремою схемою, якої строго дотримуються всі задіяні структури ", - відзначив він. У Казахстані фосфор на переробку прийме підприємство "Казфосфат".

Проте, як раніше повідомили в компанії, вони готові прийняти на переробку жовтий фосфор з місця аварії, але не "грунт, забруднений цією речовиною".

Як повідомлялося раніше, жовтий фосфор транспортували з казахстанської станції Аса через Україну до станції Оклеса в Польщі. 16 липня в результаті аварії на перегоні Красне-Броди Львівської залізниці з 58 вагонів потягу перекинулися 15 цистерн з фосфором і шість з них загорілися. Під час пожежі хмара отруйних речовин поширилася територією близько 80 кв км. Із отруєннями продуктами горіння фосфору у лікані потрапило декілька сот осіб, в тому числі й діти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.