Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німецькі вчені перевищили швидкість. Світла

Невідоме 10747 переглядів

Опубліковано - 16.08.2007 16:57 | Всі новини | Версія для друку

Німецькі вчені перевищили швидкість. Світла
Німецькі вчені перевищили швидкість. Світла
Німецькі вчені з університету Кобленц-ландау Гюнтер Німц і Альфонс Штальхофен заявили про те, що їм вдалося додати фотону швидкість, яка перевищує швидкість світла.

Результат був отриманий під час експерименту з переміщення фотонів між двома призмами. Спочатку призми були сполучені, і фотони, які відбивалися, уловлювалися спеціальним детектором. А потім призми роз’єднали приблизно на метр.

І у цей момент вчені дослідили, що деякі фотони, які відбивалися від дальньої призми, досягали детектора одночасно з фотонами, які відбивалися від ближньої, тобто фотони долали відстань між призмами миттєво, нібито призми все ще були сполучені. Виходить, що фотони перевищували максимально можливу швидкість у Всесвіті - триста тисяч кілометрів на секунду. Німц і Штальхофен пояснюють подібний феномен особливим законом квантової механіки - тунельним ефектом, який, дозволяє подолати бар’єр, що встановлюється спеціальною теорією відносності: для перевищення швидкості світла потрібно прикласти нескінченно велику енергію.

Вчені зазначають, що, теоретично, тіло, яке переміщається швидше за світло, може повернутися в початкову точку ще до того моменту, як воно почало рух, тобто зробити подорож в часі. Отримані результати німецьких вчених ставлять під сумнів спеціальну теорію відносності Ейнштейна. Проте, багато фізиків скептично ставляться до результатів, які отримали Німц і Штальхофен в цій області.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.