Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Істерія “Антината”. Лавров розкрив таємницю газовату

Імперія «Совок» 9924 перегляди

Опубліковано - 31.03.2008 14:22 | Всі новини | Версія для друку

Істерія “Антината”. Лавров розкрив таємницю газовату
Істерія “Антината”. Лавров розкрив таємницю газовату
У Кремлі запанікували, бо погрози і залякування на українців не діють. Очільник МЗС РФ Лавров чесно зізнався, що ціни на газ для українців не мають економічного підгрунття.

Основна причина газових суперечок між Україною та Росією закладена у внутрішніх розбіжностях в Україні. Таку думку висловив міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров в інтерв'ю газеті «Извєстія».

Лавров підкреслив, що в Росії є щире бажання співробітничати найактивнішим чином із Україною. «У нас інтенсивні політичний діалог і економічне співробітництво. Тисячі підприємств працюють у кооперації, зокрема у високотехнологічних сферах, в авіації, в космосі. Сюди необхідно додати ще людські, культурні, історичні зв`язки. Менталітет багато в чому схожий. Хоча, звичайно, є й нюанси. Виникають і розбіжності», - зазначив міністр. Лавров навів приклад по газових переговорах. «Якщо об'єктивно розібратися, то його основна причина - у внутрішніх розбіжностях в Україні. Здається, цього разу вже й Європа все зрозуміла правильно. Виходить, що дійсно назріла необхідність виконувати прийняту на саміті "вісімки" в Санкт-Петербурзі декларацію з енергобезпеки. Енергобезпека має включати гарантії відповідальної поведінки в усіх компонентах ланцюжка: експортер - транзитна сторона обов`язково - й імпортер», - підкреслив він.

За словами міністра, цілий ряд дій Києва як всередині країни, так і на міжнародній арені викликає питання у російської сторони.

«Це перш за все спроба втягнути Україну в НАТО всупереч думці переважної більшості населення. Нас також турбує курс на переінакшування історії, витіснення російської мови. До речі, й угорська меншина в Україні сильно стурбована», - зазначив Лавров.

Він підкреслив, що Україна постійно обвинувачує Росію в тому, що вона нібито закриває очі на трагедію українського народу й намагаємося виправдати злочини сталінського режиму. «Від голоду вмирали мільйони людей - українців, казахів, росіян. Є архівні матеріали, які доводять: "голодомор" не був етнічно направленою акцією. Головна причина була економічна: радянському уряду потрібні були гроші для індустріалізації, й усе зерно йшло на експорт. Цілі досягалися ціною життя загиблих від голоду людей. Російську й міжнародно-правову оцінку тих подій вже дано - ми прийняли спільні документи на Генасамблеї ООН, у ЮНЕСКО. Проте в Києві продовжують наполягати: "голодомор - це геноцид українського народу". Я просто не можу цього зрозуміти», - зазначив він.

«Напевно, хтось хоче підігрівати націоналістичні настрої, не дуже піклуючись ні про відносини із сусідами, ні про внутрішні проблеми України», - не виключив міністр.

За його словами, Росія хоче бачити Україну стабільною, єдиною, не розділеною штучно створюваними проблемами.

Від “Аратти”: питання набуття Україною членства у НАТО ще навіть не стоїть на порядку денному, а у Кремлі - вже очевидна паніка.

Це при тому, що рівень співробітництва РФ і НАТО - значно перевищує український.

Це при тому, що Україна, як незалежна держава має абсолютне право сама вирішувати, де шукати союзників і в які системи безпеки входити чи утворювати спільно із іншими державами.

Очевидно, що паніка і істерія у Кремлі сталася від того, що Україна, можливо вперше, за останні роки, робить спробу незалежної від Москви зовнішньої політики.

Проте, як на нас, важливо навіть не те, як репетують у Кремлі, а те, що обставини примусили російських керманичів сказати правду: газова війна та грабунок громадян України були вчинені, як каральна акція за те, що ми, українці, насмілилися не обрати двічі судимого холуя Москви і вийшли на Майдан. Нас намагалися покарати за те, що ми почали розуміти власну історію не так, як хотілося б колишнім панам, спадкоємцям і учням Леніна і Сталіна.

То яка ж це дружба? Вовка і теляти? Ні, панове, як би ви не тужилися, а телят серед українців із кожним роком меншатиме. Як і совків-холопів, які ладні рвати чуби на втіху закордонному панові.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.