Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У дусі Ліги Націй. ОБСЄ не вважає геноцидом свідоме винищення мільйонів українців

Подія дня 10452 перегляди

Опубліковано - 3.07.2008 13:13 | Всі новини | Версія для друку

У дусі Ліги Націй. ОБСЄ не вважає геноцидом свідоме винищення мільйонів українців
У дусі Ліги Націй. ОБСЄ не вважає геноцидом свідоме винищення мільйонів українців
Сьогодні ОБСЄ ухвалила резолюцію щодо Голодомору в Україні. Про геноцид - жодного слова, напевно, аби не дратувати Росію. У Європі таке вже було - за часів нацистської Німеччини.

У резолюції Парламентської Асамблеї Організації з безпеки й співробітництва в Європі сказано, що організація «віддає данину пам'яті безневинним життям мільйонів українців, загиблих під час Голодомору 1932-1933 років внаслідок масового голоду, викликаного жорсткими навмисними діями й політикою тоталітарного сталінського режиму».

Парламентська Асамблея ОБСЄ також підтримує ініціативу України щодо «розкриття всієї правди цієї трагедії українського народу, зокрема, шляхом проведення просвітницької роботи про Голодомор на міжнародному й національних рівнях».

Резолюцію ухвалили, незважаючи на заперечення представників Росії та Казахстану.

Під час Голодомору в 1932-1933 роках в Україні, за різними підрахунками, загинули від 7 до 10 мільйонів людей.

Від “Аратти”: історія Європи вже знає подібні приклади, коли у 30-ті роки минулого століття лідери «великих» європейських країн сдавали малих сусідів, аби не дратувати агресивних Гітлера і Сталіна. І саме це плазування перед зухвалістю агресорів й стало справжньою причиною Другой Світової війни, яка коштувала не політиканам, а людству десятки мільйонів життів. Невже європейські політикани нічому не навчилися?

Із іншого боку, у нас, українців, виникає закономірне питання: якщо Голодомор, вчинений Сталінською клікою і старанно виконаний Лазарем Кагановичем із товаришами не геноцид, то чому геноцидом визнано Холокост? І в чому різниця між сталінськими та гітлерівськими концтаборами? В них, якщо це досі не відомо європейцям, було закатовано мільйони українців. Проте, не відомо, щоб нацисти винищили голодом мільйони іудеїв.

Відтак, виникає закономірне питання саме до «законодавців європейської демократії»: чим розтріляний чи закатований йудей кращий за українця, німця чи поляка?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Подія дня»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.