Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Росії придумали, як ввести цензуру в Інтернет

Імперія «Совок» 9135 переглядів

Опубліковано - 5.08.2008 15:28 | Всі новини | Версія для друку

У Росії придумали, як ввести цензуру в Інтернет
У Росії придумали, як ввести цензуру в Інтернет
Федеральне агентство з інформаційних технологій Росії починає створення центру моніторингу інформаційних ресурсів інтернету на основі порталу ФСБ.

Як пише російське видання Сnеws, в апараті президента Росії, уряду й у ФСБ будуть створені системи моніторингу ЗМІ та інтернету.

Також у рамках проекту "Електронна Росія" планується спрямувати кошти на розвиток підсистеми моніторингу ЗМІ в інтересах адміністрації президента Росії й апарату уряду, йдеться в матеріалах агентства.

Про те, з якою метою створюються системи моніторингу інтернету і ЗМІ, у документах не сказано.

Деякі експерти вважають, що подібний моніторинг корисний, оскільки дозволяє дивитися на динаміку ресурсів, приріст і галузь розвитку сайтів, передбачати тренди.

"Інтернет – це могутнє технологічне середовище для оцінки поведінки народних мас, а подібні дослідження – сильний експертний механізм. У тих же соціальних мережах можна отримати зріз громадської думки, що показує настрій людей", - вважає виконавчий директор РГЦДТ Сергій Плуготоренко.

Водночас політологи вважають, що подібні системи моніторингу створюються державними структурами для боротьби з опозицією.

"Екстремістські сайти давно не новинка в Рунеті. Існують ресурси спільнот самогубців. Але ФСБ цим з якоїсь причини не займається", - вважає директор Інституту проблем глобалізації Михайло Делягін.

***
У свою чергу президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав закон "Про засоби масової інформації", повідомляє "Хартія 97" з посиланням на його прес-службу.

Як зазначає видання, після набрання чинності документом в нинішній редакції "по незалежних засобах масової інформації буде нанесений непоправний удар".

Найбільше занепокоєння в незалежного журналістського співтовариства викликає той факт, що влада зможе блокувати всі інтернет-ЗМІ, не зареєстровані в Білорусі як засіб масової інформації.

Відповідно до проекту закону про ЗМІ, перелік порушень, за які можна винести попередження на адресу редакцій, розмитий і необмежений, а призупинити видання друкованого ЗМІ можна навіть за одне попередження.

При цьому виносити попередження зможе суддя, прокурор або чиновник будь-якого райцентру.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.