Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нові види „зеленого туризму” на Закарпатті

Туризм Регіон: Закарпатська область 14079 переглядів

Опубліковано - 25.07.2006 18:40 | Всі новини | Версія для друку

Нові види „зеленого туризму” на Закарпатті
Нові види „зеленого туризму” на Закарпатті
На Закарпатті запроваджують нові види „зеленого туризму”. На Рахівщині за швейцарського фінансового сприяння запрацював спеціальний туристичний комплекс поруч із вівчарським господарством. Туристи зможуть не лише спостерігати за життям вівчарів, а й навчитися готувати бринзу.

Поки що охочим побути вівчарями, доводиться жити у наметах. Та вже за кілька тижнів на одній з найвищих полонин Рахівщини – Берлибашці – спорудять дерев’яну садибу з усіма зручностями, розраховану на тридцять осіб.

Туристи, яких вже нині набагато більше, мають змогу не лише спостерігати за життям вівчарів, а й самим випасати та доїти овець, розпалювати ватру і готувати бринзу.

Грошей на це не шкодують. Прибуток ділитимуть між собою жителі села Костилівка, яким належить ця ідея. Частина коштів йтиме і у сільську скарбницю, каже голова села Ольга Сметанюк. Вона сподівається, що цей бізнес допоможе селянам позбутися матеріальної скрути і подолати суцільне безробіття.

Посприяли цьому і швейцарці, які реалізовують на Закарпатті проект сталого лісокористування. На облаштування першого в регіоні показового вівчарського господарства вони виділили 40 тисяч гривень.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Туризм»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.