Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Телерадіокомпанія „Культура” стане загальнонаціональним цілодобовим каналом мовлення

Телебачення 12777 переглядів

Опубліковано - 11.04.2006 15:47 | Всі новини | Версія для друку

10 квітня 2006 року в Кабінеті Міністрів України під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулася нарада з приводу перспектив розвитку телеканалу „Культура”.

У нараді взяли участь: міністр культури і туризму Ігор Ліховий, Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко, президент НТКУ Віталій Докаленко, генеральний директор ДТРК „Культура” Лесь Зоценко, представники органів державної влади та інші, повідомляє служба Віце-прем'єр-міністра.

„Ми маємо створити загальнонаціональний цілодобовий канал мовлення „Культура” з тим, аби повністю задовольнити потреби наших телеглядачів у культурній та культурологічній продукції, - зазначив В’ячеслав Кириленко. - Це має бути істотно інакший за якістю телеканал, із сучасним менеджментом, якісним технологічним оснащенням і цікавим змістовим наповненням”.

Проект матиме стовідсоткове державне фінансування, особливо на першому етапі функціонування оновленої телекомпанії „Культура”. Однак, за словами Віце-прем’єра, „у подальшому можна буде говорити про кошти рекламодавців та інші кошти”.

„Нас понад усе цікавить забезпечення масового доступу культурних і культурологічних програм до українського глядача через ефірне мовлення, - наголосив В’ячеслав Кириленко, - тому, можливо, вже з бюджету 2007 року фінансування каналу „Культура” зросте в кілька разів”.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Телебачення»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.