Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ХХ століття – найкривавіше в історії

Світ навколо нас 8487 переглядів

Опубліковано - 10.09.2006 20:58 | Всі новини | Версія для друку

ХХ століття – найкривавіше в історії
ХХ століття – найкривавіше в історії
За оцінками істориків Гарвардського університету, ХХ століття виявилося найкровопролитнішим в історії людства.

У Першій світовій війні загинули від 9 до 15 мільйонів осіб. Одним з наслідків війни стала епідемія грипу “іспанки”, що почалася в 1918 році. Це була найсмертоносніша пандемія в історії людства. Нині вважають, що від “іспанки” померли 20 - 50 мільйонів осіб у всьому світі.

Друга світова війна забрала щонайменше 60 мільйонів життів. Крім того, смерть несли і військові конфлікти менших масштабів. У ХХ столітті було зафіксовано 16 конфліктів, у яких загинуло понад мільйон осіб. Загалом, від 167 до 200 мільйонів людей загинули внаслідок організованого насильства: фактично війни знищили кожного 22-го мешканця Землі.

Від "Аратти": Цікаво, чи розглядали вчені із Гарварду такі феномени, як війна уряду держави проти власного народу? Адже, феномен СРСР, його унікальність, як режиму людоїдів, полягає в тому, що всю свою історію комуністичні уряди, здебільшого, воювали із власним народом. Чи то стосується голодоморів, чи "боротьби із врагами народу", чи Чорнобильської катастрофи... Здається, якби врахували втрати народів від більшовицької імперії, цифри загальносвітових людських втрат були б куди більші. А головне - можливо, світові "законодавці порядку" врешті б дали правову оцінку явищу комунізму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.