Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За поламані кінцівки киян головний жеківець звільнився за власним бажанням

Самоврядування Регіон: м.Київ 7498 переглядів

Опубліковано - 17.02.2010 13:26 | Всі новини | Версія для друку

За поламані кінцівки киян головний жеківець звільнився за власним бажанням
За поламані кінцівки киян головний жеківець звільнився за власним бажанням
Мер Києва Леонід Черновецький у вівторок, 16 лютого, звільнив із займаної посади в. о. заступника голови з питань ЖКГ Володимира Шухмана.

Про це повідомив перший заступник голови міськадміністрації Анатолій Голубченко на засіданні комісії Київради з житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу.

За словами Голубченка, Шухман звільнився за власним бажанням. Хто займе крісло керівника главку ЖКГ, у мерії поки не повідомляють.

Нагадаємо, що на вимогу Кабінету міністрів України чисельність штату Київської міської державної адміністрації мають намір скоротити.

Від “Аратти”: напевно киянам ця зима надала непоганий привід замислитися: хто ж від їхнього імені керує столицею і в чиїх інтересах?

Наразі важко знайти мешканця столиці, який би продираючись крізь неприбрані подвір'я й далі перебував у полоні ілюзій щодо осіб, які засіли у мерії.

Питання тільки у тому, як саме вичистити коридори влади від сміття. Звичайно, можна спокійно жити й далі у цьому смітникові й чекати, поки хтось з парламнту чи Банкової виявить бажання опуститися до уваги до проблем маленького українця.

А можна інакше - самим вирішити власні проблеми? Але для цього треба об'єднатися і діяти рішуче. А головне - бути громадянами, а не населенням.

То хто ми насправді?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.