Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія відпрацьовує стратегії придушення повстань проти авторитарних режимів

Імперія «Совок» 3186 переглядів

Опубліковано - 15.07.2019 11:46 | Всі новини | Версія для друку

Росія відпрацьовує стратегії придушення повстань проти авторитарних режимів
Росія відпрацьовує стратегії придушення повстань проти авторитарних режимів
Сценарії використання бойовиків, незаконних збройних формувань та прихованих тактик для придушення повстань описані в статті опублікованій в російському Кур’єрі ВПК російським генералом-полковником Дворніковим, вважає Макр Войджер, колишній радник Сухопутного комадування НАТО та радник екс-командувача Сухопутними силами США в Європі генерала США (у відст.) Бена Годжеса.

З Войджером поговорило американське оборонне видання Defense One.

Тактики описані в статті Дворнікова можуть бути використані Путіним у будь-якому регіоні, де Кремль захоче придушити народне повстання. Метою доктрини є "виграти війну не проти сил США, Європи, чи НАТО, а проти народного повстання, як в Сирії", - говорить Войджер.

Американський експерт звертає увагу, що в своїй статті Дворіков визначив декілька конкретних заходів гібридної війни, що включають "нанесення ударів з метою зниження економічного потенціалу супротивника", "активний інформаційний та психологічний вплив на бойовиків для підриву їх морально-психологічного стану", "ведення високоманеврових бойових дій", зокрема використовуючи "пікапи типу тачанок для засідок та контратак".

Стаття в основному стосується Сирії, але Росія намагалась застосувати подібу тактику і у Венесуелі, вважає Войджер: "Коли росіяни прибули до Венесуели - ці 100 військових, яких очолював високопоставлений генерал - вони хотіли повторити щось подібне".

Однією з груп бойовиків на яку спирається така російська стратегія є формування Вагнер, говорить Войджер. Це формування можуть використовувати "для проведення обмеженого вторгнення до сусідньої країни, навчання місцевих бойовиків, дестабілізації прозахідного уряду, або приховування наявності таємної російської присутності", - цитує видання дослідження Норвезького оборонного інституту . Такі формування, як Вагнер, Войджер називає "гарматним м’ясом" і розмірковує, що може саме через їх невелику цінність для Кремля, ці формування і залишили під вогнем США у Сирії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.