Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Чернігівщині спіймали та вбили дитинча чупакабри

Невідоме Регіон: Чернігівська область 17578 переглядів

Опубліковано - 4.08.2010 23:52 | Всі новини | Версія для друку

Чернігівські селяни вбили чупакабру
Чернігівські селяни вбили чупакабру
Малий хижак був схожий на лисицю, пересувався, як кенгуру, і харчувався ягодами шовковиці. А в селі, де вбили малу чупакабру, її матір лякає селян вночі моторошним виттям.

Чернігівські селяни таки зловили вбивцю кролів - чупакабру, а заразом і зробили наукове викриття. Виявилося, що гроза українських селян схожа на тварину, яку майже місяць тому пристрелив техаський фермер.

Вбитий хижак на перший погляд нагадував лисицю породи сфінкс, тобто без хутра, з довгим хвостом і гострими іклами. Пересувався звір, як кенгуру, стрибаючи на задніх лапах. А ще, окрім пташенят та кролів, дуже любив шовковицю.

Першими у центрі села Чемер побачили тварину-мутанта двоє дівчат. Кажуть: голова собаки, тіло кенгуру, хвіст опосума, тільки без шерсті. Думали, то примара, наслідок спеки. А тварина зупинилася на дорозі і дала змогу себе розгледіти.

Одна з дівчат покликала батька. Він вийшов на звіра з вилами. Вистежував чупакабру, йдучи за прим'ятою травою, а коли вистежив і заколов, то виявилося, що звірятко значно менше, ніж звір, якого бачили дівчата. Дівчата певні - то дитинча. Відтоді надвір після заходу сонця не виходять, бо вірять, що десь у селі прижилися доросла пара цих істот. Сільський голова задумав на чупакабр облаву.

Тіло вбитого звіра відвезли на розтин. Хто це, ветеринари так і не встановили. Лише те, що самець, від народження йому місяць-два. Хутра майже немає, у тварини неприродно великий хвіст, п'ять пальців на передніх лапах, чотири - на задніх, довгі вуха та ікла, завеликі, як на малюка, і дуже гострі. Огляд внутрішніх органів здивував ще більше.

Віра Пеклуха, лікар-серолог каже: "Виявили, що немає товстого відділу кишківника, це нас дуже здивувало, а сліпий відросток дуже маленький. А при розтині шлунка знайшли лише ягоди шовковиці".

Тобто чупакабра має ікла хижака - а їсть ягоди; схожа на лисицю - а стрибає, мов кенгуру. Глибокого дослідження ветеринари не робили, тіло загадкової чупакабри кремували. Зоологи розчаровані, адже знахідка тягне на наукове відкриття. Впевнені, у Євразії таких тварин просто не повинно бути.

У Чемері ж тепер неспокійно. Вночі люди чують, як доросла чупакабра сумує за малям.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.