Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні хочуть повернути сталінську практику, коли у підсудного і його родичів конфіскується все майно

Назад в СРСР 6469 переглядів

Опубліковано - 29.09.2011 17:17 | Всі новини | Версія для друку

В Україні хочуть повернути сталінську практику, коли у підсудного і його родичів конфіскується все майно
В Україні хочуть повернути сталінську практику, коли у підсудного і його родичів конфіскується все майно
Мін’юст підготував, а Кабмін схвалив новий вид конфіскації майна і грошей у громадян, притягнутих до суду, - “спеціальну конфіскацію”.

Якщо Рада проголосує, а Президент підпише зміни до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів, то судові достатньо буде прийняти рішення про спеціальну конфіскацію, і підсудний та його родичі можуть втратити все майно ще до виголошення вироку обвинуваченому.

Зараз у Кримінальному кодексі України конфіскація - це вид покарання, такий самий, як, наприклад, позбавлення волі, й застосується вона тільки за тими статтями, в яких прописана.

Мін'юст же пропонує дозволити конфіскацію майна, грошей і цінностей у підсудного за будь-якою статтею, якщо суд вирішить, що воно нажите злочинним шляхом.

У перебігу процесу суддя спеціальним рішенням накладе арешт на майно підсудного, і якщо він буде визнаний винним, то майно під арештом буде у нього конфісковане на користь держави, - пояснюють юристи.

Якщо зараз можна конфіскувати тільки те, що належить безпосередньо підсудному, то під "спеціальну компенсацію" потрапить "усе майно, яке використовувалося для скоєння злочину або було придбане за рахунок злочину".

За бажання суд зможе конфіскувати переписану на ім'я тещі квартиру або подаровані дружині діаманти, або майно дітей, прибане за подаровані батьками кошти.

Від “Аратти” Навряд чи у когось ще лишаються ілюзії, щодо сучасного стану українського правосуддя та правоохоронної системи в цілому.

Отже, можна сміливо стверджувати, що ніхто не буде розбиратися за який саме кошт придбане те чи інше майно. Ніхто не буде ретельно встановлювати не тільки чи був факт злочину, чи ні, чи був матеріальний корисливий мотив у обвинувачуваного. Це, як показує практика, - не робиться й зараз.

Принагідно можемо нагадати, що аналогічна норма існувала у більшовицькому "праві" за часів сталінщини. Тоді так само, без "зайвих формальностей", конфісковували все майно (навіть спідню білизну) у "ворогів народу", куркулів тощо.

І після таких законодавчих ініціатив урядовців-проФФесіоналів хтось буде стверджувати, що ми прямуємо у Європу?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.