Аратта - На головну

12 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


По Хрещатику зі смолоскипами

Народний Вісник Регіон: м.Київ 10684 перегляди

Опубліковано - 2.01.2007 16:40 | Всі новини | Версія для друку

По Хрещатику зі смолоскипами
По Хрещатику зі смолоскипами
В перший день нового року в Києві пройшла смолоскипна хода, присвячена 98-й річниці з дня народження Степана Бандери.

О 18-й годині учасники ходи зібрались біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Відбувся короткий мітинг, після чого вишикувались у колонну. Попереду портрет Степанові Бандері та великий державний прапор України, повідомляє “Народний Оглядач”.

Далі колона учасників зі смолоскипами та прапорами. Окрім державних та прапорів УПА були прапори УНА-УНСО, ВО “Свобода”, ГО “Патріот України”, Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Української Консервативної Партії. Серед учасників ходи було видно людей з атрибутикою КУНу, Української Націонал-Трудової Партії, хулз Динамо-Київ. Загалом у ході взяли участь біля 400 чоловік. Приблизно 80% учасників – молодь до 30 років.

Колона пройшла бульваром Шевченка до Бессарабського ринку, далі Хрещатиком. Рівно о 19:00, разом з боєм годинника на будинку профспілок, колона вийшла на Майдан Незалежності. Колона зупинилась, організатори сказали кілька слів у мегафон. Зокрема: “Два місяці тому Петро Симоненко з піною у рота запевняв, що бандерівці ніколи не пройдуть Хрещатиком. А ось бачимо, бандерівці організованою колоною пройшли Хрещатиком, і ніхто й не намагався їм перешкодити”. Учасники ходи заспівали гімн України, після чого рушили на Європейську площу і далі вздовж вулиці Грушевського. Зупинялись біля Кабміну, де на першому поверсі горіли вікна, та біля готелю поряд з Верховною Радою (саме там живе чимало депутатів). Проскандували “ОУН-УПА – державне визнання”.
Далі колона рушила до станції метро “Арсенальна”, вулицею Мазепи до площі Слави, далі Дніпровським узвозом до Аскольдової могили. Біля пам’ятного знака Героям Крут хода зупинилась. Пройшов короткий мітинг-реквієм. Учасники знову заспівали гімн України. О 20:30 захід закінчився. Учасники організовано розійшлись.

“Народний Оглядач” вказав на недоліки організації смолоскипної ходи:
  1. Членам націоналістичних організацій треба зайнятись стройовою підготовкою. Колона була дуже нерівною. На початку руху Хрещатиком колона більше нагадувала натовп, що заповнює всю ширину вулиці, але при тому одразу втрачалась довжина колони, тому цей натовп створював враження слабше, ніж якби це була справжня колона.

  2. Слабкі мегафони. Учасників міні-мітингів, та команди організаторів було майже не чути. До того ж у місті відбуваються народні гуляння, тобто колона йшла в умовах не повної тиші, а помітного шуму. Проти цього наявні мегафони були відверто заслабкими.

  3. Було підготовано занадто мало смолоскипів. Певно, організатори сподівались, що люди принесуть свої смолоскипи. Через малу кількість смолоскипів (а хода відбувалась у темний час) і стройову непідготовленість учасників враження від ходи з боку стороннього спостерігача було відверто слабше, чим вона заслуговує. Тут треба вчитись у ворогів – зокрема у українофобів, що регулярно організовують “хресні ходи” біля Києво-Печерської Лаври. Навіть при меншій кількості людей завдяки достатній кількості атрибутики та дисциплінованості українофобських “хресних ходів”, вони створюють більш потужне враження.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Народний Вісник»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.