Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чим далі від дому, тим більше позитиву

У світі науки 8843 перегляди

Опубліковано - 17.04.2013 05:13 | Всі новини | Версія для друку

Міра віддаленості від дому впливає на настрій
Міра віддаленості від дому впливає на настрій
За статистикою, більшість “добрих” твітів були опубліковані в основному за межами дому та рідного міста.

Група вчених з департаменту математики і статистики університету Вермонта проаналізувала зміст 37 мільйонів статусів користувачів Twitter, які створювалися в різний час, у різних місцях і різних містах США, пише Phys.Org.

При цьому дослідники враховували точне місце розташування користувачів, що виявилося можливим завдяки датчикам GPS і функції геолокації на мобільних пристроях. Спостерігаючи за опублікованими записами людей і їхнім емоційним наповненням, дослідники складали "показники щастя" мешканців країни.

Як показало дослідження, пости користувачів, які перебувають далеко від дому, виглядають більш позитивними і доброзичливими порівняно з повідомленнями тих, хто перебуває в рідному місті - вдома чи в офісі.

Вчений Кріс Денфорт і його колеги використовували інструмент для аналізу емоційного стану, який вони назвали "гедонометр". Дослідження базувалося на порівнянні твітів з використанням бази із 10 тисяч слів з позитивними і негативними емоційними відтінками. Так, до слів, що характеризують позитивні емоції, належали, зокрема, "супер", "щасливий", "новий", "круто", "добре", "любов", "лол", "відпочинок", "пляж". До списку "негативних" слів, у свою чергу, увійшли "ніколи", "божевільний", "ні", "не можу", "не хочу", "ненавиджу".

Повідомляється, що за статистикою, більшість "добрих" твітів були опубліковані в основному за межами дому та рідного міста. За словами соціологів, отримані дані можуть стати основою для нових методів вивчення соціальних зв’язків.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.