Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Святослав Вакарчук: “Неграмотна нація – залежна нація”

Мистецький погляд 11287 переглядів

Опубліковано - 19.02.2007 15:22 | Всі новини | Версія для друку

Святослав Вакарчук: “Неграмотна нація – залежна нація”
Святослав Вакарчук: “Неграмотна нація – залежна нація”
Святослав Вакарчук ініціював соціальний проект “Книга творить людину”. У рамках проекту заплановані зустрічі зі школярами та студентством, а також придбання книг для дитячих будинків і шкіл України.

“Реноме українців, як найосвіченішої нації вже давно в минулому, - йдеться у прес-релізі проекту.- Серед юного покоління, яке стане майбутнім країни, наразі спостерігається шокуюча байдужість до книги. Прийшов час визнати, що низький рівень зацікавлення молоді у читанні – це проблема”.

“Ідея цього проекту – звернути увагу і молодих людей, і старшого покоління на Книгу. Книга, яка робить наше життя цікавішим, різноманітнішим і врешті-решт успішнішим. Інтелектуальний рівень нації прямо пропорційний до щастя і добробуту цієї нації. Деколи мені стає просто страшно від того, як мало ми знаємо, а головне – хочемо знати”, - сказав Вакарчук.

Минулого року перед відкриттям Всеукраїнської кампанії популяризації читання «Книгоманія», Святослав вже звертав увагу на низькій ріень культури читання в суспільстві. “Покоління, яке зараз навчається в школі, читає катастрофічно мало. Я не маю на увазі шкільну програму, – сказав в травні 2006 року Вакарчук. – Тут є ряд об'єктивних і суб'єктивних причин. До інтелігентних людей у нас в країні немає належної пошани. Мене зробило тим, ким я є, те, що я багато читав і як губка все вбирав».

“Людина, яка мало знає приречена на залежність. Неграмотна нація – залежна нація. Сподіваюся, ми разом зробимо так, щоб ці слова ніколи не говорили про Україну”, передає сьогодні слова Святослава Вакарчука УНІАН.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Мистецький погляд»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.