Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці назвали причину агресії Росії

Громадська думка 13881 перегляд

Опубліковано - 1.12.2015 19:36 | Всі новини | Версія для друку

Українці назвали причину агресії Росії
Українці назвали причину агресії Росії
Основною причиною російсько-українського конфлікту 46,7% опитаних вважають намагання України вийти з-під впливу Росії та її спроби утримати Україну у сфері свого впливу.

Такі дані опитування, проведеного Центром Разумкова з 6 по 23 листопада 2015 року, сьогодні оприлюднено на брифінгу.

Також 38,4% вважають, що причиною є неприйняття Росією євроінтеграційного курсу України, 35,4% - неприйняття Росією України як самостійної, суверенної держави з незалежною зовнішньою політикою, 30,3% - загроза для Росії можливого вступу України до НАТО.

56,5% опитаних вважають, що не слід робити жодних поступок Росії та сепаратистам, а з часом відновити контроль над всією територією, навіть якщо це вимагає значних втрат. При цьому не погоджується з такою думкою лише 25,6%. Також 67,9% не погоджуються з тим, що слід відмовитись від претензій стосовно незаконної анексії та визнати російський статус Криму.

65,4% опитаних не вважають, що слід відмовитись від намірів вступу до ЄС та будь-яких інших рішень, що можуть спровокувати Росію.

В той же час знизилася до 34,5% (у серпні 2015 року - 40,5%) тих, хто підтримує надання Україні летальної зброї західними партнерами. Експерти Центру Разумкова не виключають, що це може бути пов’язано з тим, що зменшилась інтенсивність бойових дій на Донбасі.

53% опитаних вважають недостатньою міжнародну допомогу Україні у боротьбі з російською агресією. Лише 15,9% опитаних вважають її суттєвою.

Опитано 2008 респондентів у всіх регіонах, крім окупованих районів Донбасу та Криму.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з ймовірністю 0,95.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.