Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Івано-Франківській області вчені будуть шукати рештки кроманьонця

За межею віків Регіон: Івано-Франківська область 12181 перегляд

Опубліковано - 24.04.2007 01:40 | Всі новини | Версія для друку

В Івано-Франківській області вчені будуть шукати рештки кроманьонця
В Івано-Франківській області вчені будуть шукати рештки кроманьонця
Польські та українські наукові експедиції поблизу села Старуня Богородчанського району Івано-Франківської області сподіваються знайти забальзамоване тіло людини плейстоценової епохи - кроманьонца.

Про це повідомив директор Інституту екологічної безпеки та природних ресурсів Івано-Франківського національного університету нафти й газу професор Олег Адаменко.

Як сказав професор, сто років тому в одній із шахт гірського воску (озокериту) біля села Старуня робітники знайшли добре збережені рештки мамонта й волосатого носорога.

За словами Адаменко, нинішні дослідження ізотопного складу нафти й газу в цьому районі показують, що на глибинах до 20 м тут дотепер перебуває дуже високе скупчення органіки. Вчені допускають, що в озокериті можна знайти ще туші волосатих носорогів, мамонтів, а можливо, навіть тіло первісного мисливця кроманьонця.

Якщо вченим вдасться знайти його тіло, це буде найбільша сенсація нинішнього століття. В 2007 році в Старуні будуть працювати три наукові експедиції, повідомив Олег Адаменко.

Село Старуня відоме ще й тим, що тут є діючий вулкан.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За межею віків»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.