Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Євросоюз планує ввести податок на відправлення SMS і e-mail

Економіка 11621 перегляд

Опубліковано - 5.06.2006 12:46 | Всі новини | Версія для друку

Євросоюз планує ввести податок на відправлення SMS і e-mail
Євросоюз планує ввести податок на відправлення SMS і e-mail
Парламент Європейського союзу прийняв до розгляду законопроект про введення податку на SMS-повідомлення й електронну пошту.

Ставка податку складе 1,5 євроцента за одне SMS і 0,00001 євроцента за електронний лист. Технічні деталі проекту, а саме яким чином буде враховуватися кількість електронних листів при стягуванні податку, поки не повідомляються, пише The Sydney Morning Herald.

Автором законопроекту є французький депутат Ален Лемассаур (Alain Lamassoure). За словами депутата, ставка податку невисока, але з урахуванням мільярдів повідомлень, що відправляються щодня громадянами країн ЄС, запропонований податок є гарним джерелом наповнення європейського бюджету.

В даний момент бюджет Європейського союзу формується за рахунок імпортного мита, податку на додаткову вартість і відрахувань країн-членів ЄС, розмір яких залежить від добробуту кожної окремої держави.

Італія вже намагалася ввести податок на короткі текстові повідомлення як міру боротьби з гострим дефіцитом національного бюджету, але ініціатива була рішуче відхилена урядом.

Але Лемассуар преконаний, що з мільярдами електронних листів і текстів, надісланих по всьому світові, може вийти новий і простий шлях знайдення коштів від новітньої технології.

“Обміни між країнами надуті, як повітряна куля, таким чином зрозуміло, що гроші для фінансування Європейського Союзу мають прийти від переваг, породжених Євросоюзом”, - сказав він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.