Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тейлор прокоментував рішення ПАРЄ щодо повернення російської делегації

Політика 3421 перегляд

Опубліковано - 25.06.2019 23:29 | Всі новини | Версія для друку

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор
Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор
Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор висловився щодо рішення ПАРЄ на підтримку доповіді, що дає можливість зняти обмеження з російської делегації.

«Як ви знаєте, США не є членом Ради Європи. Але ви також знаєте, ми маємо позицію щодо повернення Росії до ПАРЄ і ми її чітко озвучували. На нас справили враження зусилля української делегації заблокувати це повернення. Наш погляд, що так, вони повертаються, але Росія не має відряджати, а Рада Європи не має приймати жодних делегатів, які є під санкціями ЄС або США», – зазначив дипломат на брифінгу у Києві.

У ніч на 25 червня ПАРЄ підтримала доповідь Петри де Суттер, яка змінює правила асамблеї й ускладнює процедуру застосування санкцій, зокрема щодо Росії. За таке рішення проголосували 118 членів ПАРЄ, проти були 62, утрималися 10.

Повноваження російської делегації були оскаржені. Голосування щодо цього має відбутися 26 червня.

Російська делегація не брала участі у сесіях асамблеї з січня 2015 року після застосування серйозного обмеження повноважень її делегації.

Українські правозахисники вважають, що повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи за умов нехтування вимог організації Росією стає «моральною капітуляцією» цієї міждержавної організації. Про це йдеться у відкритому зверненні правозахисних організацій до комітету ПАРЄ із питань процедури, імунітетів та інституційних справ, а також до національних делегацій країн-учасниць Ради Європи.

Звернення підтримали 12 українських правозахисних організацій, серед яких «Центр громадянських свобод», «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля», «Крим SOS», «Кримська правозахисна група», «Медійна ініціатива за права людини».

Натомість російські правозахисники, також присутні на сесії у Страсбургу, наполягали на тому, що відхилення доповіді де Суттер сприятиме міжнародній ізоляції Росії, а у випадку виконання погроз російських дипломатів вийти з Ради Європи і з-під юрисдикції ЄСПЛ, це становитиме загрозу для прав людини у цій країні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.