Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Столтенберг пояснив, як НАТО відреагує на російські крилаті ракети

Політика 3594 перегляди

Опубліковано - 13.01.2020 13:38 | Всі новини | Версія для друку

Столтенберг пояснив, як НАТО відреагує на російські крилаті ракети
Столтенберг пояснив, як НАТО відреагує на російські крилаті ракети
НАТО не планує розміщувати в Європі нові ракети у відповідь на російські 9М729. Проте Альянс розвиватиме системи протиракетної оборони та здійснить інші заходи, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

НАТО планує відреагувати в 2020 році на розміщення Росією ракет 9М729 (за класифікацією НАТО SSC-8) комлексом заходів. Про це генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг заявив в інтерв’ю інформагентству dpa. Інтерв’ю опубліковане в понеділок, 13 січня.

"Що стосується ракет 9М729, то ми (у відповідь. - Ред.) будемо працювати над системами протиповітряної та протиракетної оборони, над звичайним озброєнням, над підвищенням бойової готовності та збільшенням часу раннього попередження", - заявив він. За словами генсека Альянсу, країни НАТО вже узгодили відповідні заходи.

Столтенберг ще раз підкреслив, що розміщення 9М729 є порушенням умов Договору про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності (ДРСМД). "Це (розміщення. - Ред.) - частина російської стратегії з інвестування в сучасні потужності - зокрема в сучасну ядерну зброю", - зазначив генсек Альянсу. За його словами, НАТО не планує відповідати Росії розміщенням нових ракет наземного базування у Європі.

США і НАТО звинувачували РФ у порушенні ДРСМД через виробництво ракет 9М729. У Москві ж стверджували, що це не є порушенням угоди. У грудні 2018 року США заявили про намір вийти з ДРСМД, однак на прохання деяких союзників по НАТО, зокрема ФРН, дали Росії ще два місяці на знищення ракет 9М729.

Оскільки цього не відбулося, тому на початку лютого минулого року Вашингтон почав процедуру виходу з ДРСМД. Своєю чергою, 3 липня президент РФ Володимир Путін підписав закон про призупинення участі його країни в ДРСМД, в 2 серпня минулого року договір офіційно втратив чинність.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.