У Вас встановлене розширення AdBlock або подібне. Будь ласка, додайте наш сайт до білого списку, - тим самим Ви сприятимете його розвитку, - адже сайт не утримується олігархами.
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Регіонали вважають новий закон про мітинги - найдемократичнішим
Народний депутат, голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що внесений до Верховної Ради законопроект № 2450 , який стосується організації проведення масових зібрань і який наразі критикує опозиція, був внесений на розгляд парламенту попереднім урядом.
Про це він повідомив журналістам на прес-конференції після засідання Погоджувальної ради.
Зокрема, він нагадав, що відповідний документ ініціював уряд Юлії Тимошенко, і за нього голосувала тодішня коаліція, яка складалася з фракцій БЮТ та «Наша Україна – Народна самооборона», після чого цей законопроект був доопрацьований депутатами Верховної Ради.
«Якщо бути об'єктивним, то це, напевно, найдемократичніше написаний законопроект на цю тему за всю історію незалежності нашої держави», - заявив Єфремов.
«Нас не лякає цей законопроект, нас дивує організація масових акцій щодо даного питання. Мені здається, в такій ситуації це не досить солідно», - додав він.
Іншої думки дотримується опозиція, акцентуючи увагу не на тому, хто подав законопроект, а на його змісті.
Перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, член фракції БЮТ Андрій Шевченко виступає за зняття з порядку денного парламенту законопроекту щодо обмеження прав громадян на зібрання.
«Моє ставлення до цього законопроекту негативне. Він погіршує ті права і свободи громадян, які у нас зараз є», - сказав він.
Шевченко зазначив, що цей законопроект треба зняти з порядку денного Верховної Ради, «а краще направити до Венеціанської комісії та європейських структур, щоб проаналізувати і отримати висновки щодо нього».
«З огляду на те, що у нас зараз відбувається на вулиці, зараз таким законопроектом додати обмеження зібрань громадян, то це буде дуже поганий сигнал для демократії і для країни в цілому», - сказав він.
Якщо ви помітили в тексті орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема.
Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час.
Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.” Олександр Довженко