Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Все таємне неминуче стає публічним. Стокгольмські піддавки

Скандал 4822 перегляди

Опубліковано - 1.07.2010 15:29 | Всі новини | Версія для друку

Все таємне неминуче стає публічним. Стокгольмські піддавки
Все таємне неминуче стає публічним. Стокгольмські піддавки
Від кого засекретили рішення Стокгольмського арбітражу?

«Дзеркало тижня» публікує переклад тексту рішення Арбітражного інституту Стокгольмської торговельної палати (Швеція) у справі «Нафтогаз України» проти «РосУкрЕнерго» (Швейцарія). Ми готові були б поставити у цій справі крапку, констатувавши, що текст рішення є «протоколом договірного матчу».

Але незважаючи на те, що це випливає з тексту, оскільки «раптово» у травні 2010-го «Нафтогаз» відмовився від своєї попередньої позиції і погодився із вимогою «РосУкрЕнерго» задовольнити апетити компанії Дмитра Фірташа і «Газпрому» до остаточного винесення рішення Стокгольмського трибуналу, залишається чимало запитань. Головні з них: від кого засекретили рішення Стокгольмського арбітражу? Від «РосУкрЕнерго», якому, так само як і «Нафтогазу», арбітраж видав рішення? Від Zentrogas Holding AG, якому належить 50% акцій РУЕ, і яким практично володіє Дмитро Фірташ, медіабізнес-сотовариш голови СБУ Валерія Хорошковського? Від російського «Газпрому», який також володіє 50% акцій РУЕ і, як заявив учора голова газової монополії Олексій Міллер, їх поки не має наміру продавати? А навіщо? Адже і 50% доходу РУЕ - це прибуток «Газпрому».

Виходить, що українська влада, СБУ і «Нафтогаз» «засекретили» рішення Стокгольмського арбітражу тільки від українського народу і вітчизняного експертного товариства.

Можливо, від нас усіх намагалися приховати той факт, що нібито різні сторони процесу за стокгольмським рішенням та взаємним задоволенням підготували позиції для нанесення 24-мільярдного (а за словами В.Хорошковського, взагалі майже 34 млрд. грн.) удару по бюджету України. Міркуйте самі. Стаття 30 п.11 Закону України «Про інформацію» дає вам і нам таке право.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.